امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 01:07:45
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 37016

تاریخ انتشار : 05/05/1396 - 12:45

دست پرسپولیس در جیب هواداران؟

" باشگاه پرسپولیس ظهر دوشنبه بار دیگر اقدام به انتشار بیانیه‌ای خطاب به هوادارانش کرد و از آن‌ها خواست به کمک باشگاه آمده و پول بپردازند تا شاید بدهی‌های پرسپولیس در مجامع بین‌المللی جمع و جور شود."

به گزارش جویباران، خبر ورزشی با این مقدمه نوشت: در این بیانیه، مدیران باشگاه تلاش کردند با نام بردن از موفقیت‌های فصل قبل، کامیابی در لیگ آینده را منوط به کمک مالی هواداران کنند در حالی که باشگاه یک اسپانسر قدرتمند دارد و وزارت ورزش و سایر ارگان‌های مرتبط نیز از خصوصی‌سازی پرسپولیس جلوگیری کردند.

اما حالا که کار باشگاه بیخ پیدا کرده، بیانیه منتشر می‌شود و در آن می‌نویسند: «اکنون در جهت اعتلای نام ایران عزیز و باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس نه تنها ضرورت دارد از تفرقه و حاشیه‌سازی پرهیز گردد بلکه با وجود محدودیت زمانی جهت تسویه بدهی آرای محکومیت صادره در خصوص آقای مانوئل ژوزه و دستیارانش و در راستای پیشگیری از هرگونه اعمال محرومیت و البته تداوم مسیر موفقیت‌های تیم، کمک‌های همدلانه مسئولان و هواداران را مطالبه می‌کنیم. امید است با پرداخت بدهی‌های گذشته، چراغ راه آینده را سبز نگه داریم.»

این در حالی است که در دفعات قبلی که مدیران باشگاه، دست نیاز به سمت هواداران دراز کردند تا شاید پرونده ۸میلیارد تومانی ژوزه را ببندند، کمک مالی هواداران بیشتر از ۶۲۹میلیون تومان نشد آن هم در حالی که علی کریمی و ده‌ها پیشکسوت و چهره سرشناس حامی باشگاه بوده و برای تبلیغ کمک مالی هواداران پا پیش گذاشتند. حالا طاهری و ترکاشوند به این فکر افتاده‌اند که دوباره به دنبال جلب کمک‌های مردمی بروند. عملکرد اقتصادی باشگاه در این دوره از مدیریت طاهری چشمگیر نبوده و از یک سو، بعضی از طلبکاران به پول خود نرسیدند و از طرف دیگر، بازیکنان اعتراض دارند.

انتشار بیانیه باعث به وجود آمدن یک شایعه بزرگ و جدی در اطراف باشگاه پرسپولیس شد. گفتند احتمالاً رأی پرونده ژوزه اعلام شده که پرسپولیسی‌ها برای جور کردن پول جریمه‌ها به صرافت افتاده‌اند. در این مورد یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما گفت: «من هم شنیده‌ام که حکمی آمده است. گویا حکم، مربوط به دستیاران مانوئل ژوزه است و هنوز حکم ژوزه انشا نشده. شاید به زودی حکم ژوزه هم بیاید. چیزی که اهمیت دارد، وضعیت بغرنج مالی و اقتصادی باشگاه است و اگر فیفا به دنبال تسویه حساب فوری پرسپولیس با ژوزه برود، قطعاً باشگاه با مشکل مواجه می‌شود.» باید دید موضوع چیست که چنین بیانیه‌ای در سکوت کامل خبری مدیران باشگاه منتشر می‌شود.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : دست پرسپولیس در جیب هواداران؟

دست پرسپولیس در جیب هواداران؟

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS