امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 20:42:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 36976

تاریخ انتشار : 01/05/1396 - 17:27

مأمور شهرداری قربانی جنایت باند زباله‌دزد!

اعضای دو باند از دزدان شبانه زباله‌های تهران که در رقابت بر سر سرقت از زباله‌دان‌های شهری با هم به نزاع خیابانی پرداخته بودند، با حمله شبانه به گروه نیروهای گشت خدمات‌ شهری شهرداری تهران، سه نفر از آنها را به شدت مضروب کردند که یکی از مأموران کشته شد.

به گزارش جویباران، روزنامه «ایران» نوشت: «بامداد۱۸ تیر مأموران کلانتری ۱۰۵ سنایی تهران خبر مربوط به قتل مأمور ۲۷ ساله گشت خدمات شهری را به دادسرای جنایی تهران اطلاع دادند و بازپرس کشیک قتل تهران و کارآگاهان با حضور در محل حادثه، تحقیق درباره این واقعه مرگبار را آغاز کردند. شواهد نشان می‌داد، شب حادثه، یک گروه از سارقان زباله هنگامی که سرگرم خالی کردن زباله‌دان‌های خیابانی در حوالی میدان آرژانتین بودند، گروهی از زباله‌جمع‌کن‌های یک باند دیگر سوار وانت مزدا از راه رسیده و ضمن سرقت زباله‌های جمع‌آوری شده، به افراد گروه اول هجوم بردند و پس از مضروب کردن آنها پا به فرار گذاشتند. افراد کتک خورده نیز بلافاصله با همدستان و سایر اعضای باند تماس گرفته و موضوع را به آنها خبر دادند.

به‌ این ترتیب افراد مضروب شده همراه با همدستان خود که سیزده نفر بودند با دو خوروی وانت پیکان و یک خودروی نیسان، جست‌وجوهای گسترده شبانه را در خیابان‌های شهر آغاز کردند تا ردپای سارقان فراری زباله‌ها را پیدا کنند اما اعضای گروه ۱۳ نفره پس‌ از ساعتی جست‌وجو با یک خودروی مزدا وانت در خیابان کریمخان روبه‌رو شدند که متعلق به مأموران گشت خدمات شهری شهرداری تهران بود.

آنها به گمان این که سرنشینان خودرو، همان زباله‌دزدان فراری هستند به زد و خورد با مأموران گشت شهرداری پرداخته و به اشتباه آنها را هدف ضربات مهلک قرار دادند. در این درگیری ۱۳ زباله‌جمع‌کن با چاقو، قمه و چوب، سه سرنشین خودرو مزدا را مضروب کردند و سپس پا به فرار گذاشتند. سه مأمور مجروح به بیمارستان انتقال یافتند اما یکی از آنان به‌ علت خونریزی شدید جان سپرد.

پس‌ از تشکیل پرونده درباره این جنایت محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک قتل پایتخت دستور شناسایی و بازداشت متهمان را صادر کرد و سرانجام ۱۳ متهم این جنایت شناسایی و بازداشت شدند. متهمان پرونده پیش از ظهر دیروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شدند و از آنان بازجویی شد.

متهم اصلی پرونده به بازپرس گفت: من سه ضربه چاقو به پهلو و پای قربانی زدم اما قبل از این که با چاقو به وی ضربه بزنم بدنش خونی بود.

سرانجام تمامی متهمان پرونده به اتهام شرکت در نزاع دسته‌جمعی و ضرب و جرح منجر به قتل بازداشت شدند و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند تا بازجویی از آنان انجام شود.»

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : مأمور شهرداری قربانی جنایت باند زباله‌دزد!

مأمور شهرداری قربانی جنایت باند زباله‌دزد!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS