امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 02:22:38
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36959

تاریخ انتشار : 01/05/1396 - 15:00

در جلسه ساماندهی طرح سالم‌سازی دریا شهرستان جویبار مطرح شد

غیربهداشتی بودن آب شرب، پرداخت نکردن 2ماه حقوق ناجیان، انشعابات غیرمجاز و دو برابر شدن مصرف برق در طرح دریا

سید سعید سیدخندان رئیس شرکت توزیع برق شهرستان جویبار در جلسه ساماندهی طرح سالم‌سازی دریا این شهرستان گفت: انشعابات غیرمجاز برق در طرح دریا منجر به دو برابر شدن مصرف برق شد.

غیربهداشتی بودن آب شرب، پرداخت نکردن 2ماه حقوق ناجیان،  انشعابات غیرمجاز و دو برابر شدن مصرف برق در طرح دریا

به گزارش خبرنگار جویباران،مهدی فکوری مدیر مرکز بهداشت و درمان شهرستان جویبار در جلسه ساماندهی طرح سالم‌سازی دریا شهرستان با گلایه از ناسالم بودن آب شرب در این طرح گفت: جلسات متعددی برای این مشکل برگزارشده است ولی هنوز مشکل بهداشتی آب شرب طرح دریا پابرجاست.

وی افزود: بازدیدهای اخیر نیز حکایت از قطع آب شرب این طرح دارد و جایی که آب شرب ندارد نمی‌توان آن را منطقه نمونه گردشگری دانست.

نجات 23 غریق در دریای جویبار

 محمدرضا صابری رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان جویبار در این جلسه اظهار کرد: در 11 منطقه حادثه‌خیز ساحل شهرستان روزانه 2 تا 8 ناجی حضور دارند که درمجموع 28 ناجی غریق در طرح سالم‌سازی دریای جویبار مشغول به فعالیت و همکاری هستند.

وی بابیان این‌که در طول 60 روز گذشته 23 غریق توسط ناجیان نجات یافتند گفت: خوشبختانه تابه‌حال فوتی نداشته و فقط 143 مورد درمان سرپایی و 3مورد انتقال به بیمارستان داشته‌ایم.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان جویبار در پایان از انجام 176 عملیات از ابتدای طرح تا به امروز خبر داد.

دو برابر شدن مصرف برق در طرح دریا

 سید سعید سیدخندان  رئیس شرکت توزیع برق شهرستان جویبار به دو برابر شدن مصرف برق در طرح دریا این شهرستان اشاره و عنوان کرد: انشعابات غیرمجاز برق در طرح دریا بسیار وجود دارد که به ترانس‌های برق فشار زیادی وارد می‌کند.

وی افزود: در این طرح انرژی زیادی هدر می‌رود به‌طوری که تلفات برق در این طرح 15 درصد است.

حضور 24 ساعته عوامل انتظامی در طرح سالم‌سازی دریا

ابراهیم طاهر دشتی معاون پلیس پیشگیری و عملیات در این جلسه به حضور 24 ساعته عوامل انتظامی در طرح سالم‌سازی دریا اشاره کرد و گفت: 11 نفر از عوامل انتظامی به‌صورت 24 ساعته در طرح حضور دارند که در روزهای تعطیل به 20 نفر می‌رسند.

وی همچنین از نبود زیرساخت‌های لازم برای حضور نیروی انتظامی و جمعیت هلال‌احمر در طرح دریای لاریم انتقاد کرد.

پرداخت نکردن حقوق ناجیان غریق طی 2 ماه

علی‌اکبریان رئیس هیئت نجات‌غریق شهرستان با گلایه از پرداخت نکردن حقوق ناجیان غریق گفت: دو ماه از آغاز طرح دریا می‌گذرد ولی هنوز ناجیان غریق حقوقی دریافت نکردند.

وی تأکید کرد: شهرک‌های ساحلی باید در 2 نوبت از ناجی غریق استفاده کنند که تابه‌حال هیچ اقدامی نکردند و از انجام این امر قانونی امتناع می‌کنند.

شهرستان جویبار در بسیاری از زمینه‌ها در فقر است

خسرو طالبی معاون فرماندار جویبار در جلسه ساماندهی طرح سالم‌سازی دریا شهرستان، دریا را یکی از نعمت‌های خداوند دانست که باید برای استفاده مردم از این نعمت مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی افزود: شهرستان جویبار در بسیاری از زمینه‌ها در فقر است و مردم توقع دارند با مدیریت و برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری و تأمین امکانات به حد مطلوب برسیم.

معاون فرماندار جویبار از فعالان طرح دریا تشکر کرد و گفت: امکانات خوبی برای طرح دریا ایجادشده است اما نقص‌های زیادی نیز وجود دارد که باید برطرف شود تا شایسته مردم شهرستان و مسافران باشد.

طالبی به طرح دریا لاریم اشاره و عنوان کرد: این طرح راضی‌کننده نیست و اگر می‌خواهند طرح پابرجا باشد باید ملزومات آن فراهم شود.

 

 

دیدگاه شما در مورد : غیربهداشتی بودن آب شرب، پرداخت نکردن 2ماه حقوق ناجیان، انشعابات غیرمجاز و دو برابر شدن مصرف برق در طرح دریا

غیربهداشتی بودن آب شرب، پرداخت نکردن 2ماه حقوق ناجیان،  انشعابات غیرمجاز و دو برابر شدن مصرف برق در طرح دریا

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS