امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 13:22:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3677

تاریخ انتشار : 20/01/1393 - 15:11

فرمانده نیروی انتظامی مازندران تشریح کرد:

قاتل بهنام در حال خروج از کشور توسط قاچاقچیان انسان، دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی استان طی گفتگویی چگونگی دستگیری عامل جنایت خونین روز طبیعت جویبار را تشریح کرد.

قاتل بهنام در حال خروج از کشور توسط قاچاقچیان انسان، دستگیر شد

به گزارش جویباران، به نقل از بلاغ، سردار جعفری نسب در خصوص دستگیری عاملین قتل 13 فروردین شهرستان جویبار اظهار داشت:بعد از حادثه قتل عمد مرحوم (بهنام.غ) که در مرتع لاکدشت شهرستان جویبار و در یک نزاع دسته جمعی و چاقو کشی به وقوع پیوست . بلافاصله اکیپ های اطلاعاتی و آگاهی با بکارگیری منابع و مخبرین به سرپرستی این فرماندهی در راستای کشف  قتل و دستگیری عاملین تشکیل شد.

جعفری نسب با بیان اینکه یکی از متهمین به نام (ت. ر)که اقدام به فراری نمودن ضاربین نموده بود دستگیرشد،خاطرنشان کرد: در اقدامات بعدی به منظور دستگیری سایر متهمین متواری تحت پیگرد ، خطوط تلفن همراه متهمین ردیابی شدند.

فرمانده نیروی انتظامی بیان داشت: با تلاش شبانه روزی کارگاهان پلیس آگاهی فرماندهی استان تعداد 6 نفر از متهمین حاضر در صحنه و اهل و ساکن شهرستان جویبار که دارای سوابق متعدد کیفری و شرارات بوده اند دستگیر شدند.

 فرمانده ارشد پلیس استان با بیان اینکه این متهمین در شهرستان جویبار و سیمرغ دستگیر شدند،گفت: آلات و ادوات جرم از قبیل شمشیر و قمه از آنان کشف شد.

جعفری نسب اشاره کرد: پس از مواجهه حضوری انجام شده بین خانواده مقتول و متهمین دستگیر شده و مشخص گردید عامل اولیه درگیری که با قدرت نمایی و حمله ور شدن به مقتول و برادرش درگیری را به وجود آورده بود فردی به نام (ح .س) بوده که با استفاده از یک قبضه چاقو که در اختیار داشته به سمت مقتول حمله ور و او را به قتل رسانده و از صحنه متواری گردید.

وی  یا بیان اینکه با تلاش های مضاعف در جهت دستگیری متهم اصلی در دیگر شهرها و استان های کشور در مورخه 19 فروردین قاتل اصلی در شهرستان مشهد که قصد خروج از کشور به واسطه قاچاقچیان انسان داشته توسط مامورین پلیس آگاهی مازندران دستگیر شد،اذعان داشت:این متهم به همراه سایر متهمین دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی و همگی با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان گردیدند.

دیدگاه شما در مورد : قاتل بهنام در حال خروج از کشور توسط قاچاقچیان انسان، دستگیر شد

قاتل بهنام در حال خروج از کشور توسط قاچاقچیان انسان، دستگیر شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS