امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 07:17:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36719

تاریخ انتشار : 09/04/1396 - 15:40

امام‌جمعه جویبار:

آمریکا، عربستان و اسرائیل مثلث شومی جهانی هستند/ تحریم موشکی ایران، سپاه را مصمم‌تر و قدرتمندتر می‌کند

امام‌جمعه شهرستان جویبار گفت: آمریکا برای جبران شکست داعش در منطقه و مقابله با ایران و روسیه و حمایت از گروه‌های تکفیری اتهام حمله شیمیایی دولت سوریه را مطرح کرد که هیچ پایه و اساسی ندارد.

آمریکا، عربستان و اسرائیل مثلث شومی جهانی هستند/ تحریم موشکی ایران، سپاه را مصمم‌تر و قدرتمندتر می‌کند

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان جویبار بابیان این‌که داعش در سوریه و عراق روبه‌زوال است عنوان کرد: با مقاومت مردم عراق و سوریه و حضور ویژه و تأثیرگذار مدافعان حرم در این کشورها داعش تکفیری در حال محو شدن است.  

وی به نقش برخی کشورها در تقویت نیروهای تروریستی اشاره و اظهار کرد: آمریکا، عربستان و اسرائیل یک مثلث شومی برای جهان به‌حساب می‌آیند که با تقویت و حمایت  از گروه‌های تروریستی در حال فتنه‌انگیزی در منطقه هستند.

امام‌جمعه جویبار افزود: این کشورها به دنبال تجزیه و تکه‌تکه کردن کشورهایی مثل یمن، سوریه و عراق هستند تا بتوانند منافع خود را تأمین کنند.

نادعلی زاده تصریح کرد: تفرقه بین مسلمانان به‌خصوص شیعیان یکی از اهداف این مثلث شوم است.

وی همچنین به اتهام واهی آمریکا علیه سوریه اشاره و خاطرنشان کرد: آمریکا برای جبران شکست داعش در منطقه و مقابله با ایران و روسیه و حمایت از گروه‌های تکفیری اتهام حمله شیمیایی دولت سوریه را مطرح کرد که هیچ پایه و اساسی ندارد.

خطیب نماز جمعه جویبار بابیان این‌که سپاه پاسداران همواره به دنبال حفظ امنیت کشور بوده است گفت: تحریم موشکی سپاه هیچ ثمره‌ای برای دشمنان ندارد بلکه سپاه پاسداران را که مصمم‌تر و قدرتمندتر می‌کند.

نادعلی زاده تأکید کرد: اگر سپاه، ارتش و مدافعان حرم نبودند کشور چنین ثبات و آرامشی نداشت فلذا باید قدردان این نعمت و همچنین هوشیار به توطئه‌های دشمنان باشیم.

 

دیدگاه شما در مورد : آمریکا، عربستان و اسرائیل مثلث شومی جهانی هستند/ تحریم موشکی ایران، سپاه را مصمم‌تر و قدرتمندتر می‌کند

آمریکا، عربستان و اسرائیل مثلث شومی جهانی هستند/ تحریم موشکی ایران، سپاه را مصمم‌تر و قدرتمندتر می‌کند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS