امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 06:28:39
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 36675

تاریخ انتشار : 06/04/1396 - 10:15

محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر اعلام شد

رئیس پلیس راه مازندران؛ محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر را اعلام کرد.

به گزارش جویباران، سرهنگ علیرضا قدمی در مورد محدودیت های عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران، اظهار کرد: محدودیت های ترافیکی به تهران از ساعت 12 روز یکشنبه چهارم تیرماه آغاز و تا ساعت 6 صبح روز شنبه 10 تیرماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تردد انواع موتورسیکلت به استثنای موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت 12 ظهر یکشنبه چهارم تیرماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 10 تیر از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود:  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز یکشنبه چهارم تیرماه تا ساعت 3 بامداد روز دوشنبه پنجم تیر از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از ساعت 15 روز یکشنبه تا ساعت 3 صبح روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن آباد یک  طرفه است.

قدمی همچنین ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز دوشنبه پنجم تیر تا ساعت یک بامداد روزسه شنبه 6تیر از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از ساعت 15 همین روز تا ساعت یک بامداد روز سه شنبه از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه است.

وی خاطر نشان کرد: در پایان هفته نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه نهم تیر تا ساعت 3 بامداد روز شنبه 10 تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، از ساعت 15 همین تاریخ تا ساعت 3 بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می شود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

 قدمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه نهم تا ساعت یک بامداد روز شنبه 10 تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، از ساعت 16 همین تاریخ تا یک بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن یک طرفه ممنوع می شود.

وی افزود: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 یکشنبه چهارم تا ساعت 6 روز چهارشنبه 7 تیرماه و از ساعت 8 تا 24 پنج شنبه هشت تیر و از ساعت 8 جمعه تا ساعت12 روز شنبه 10تیر از محور هراز ممنوع است، همجنین علاوه بر این تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع اعلام شد.

رئیس پلیس راه مازندران تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز یکشنبه 4 تیر و از ساعت 8 الی 24 روزهای دوشنبه و سه شنبه و جمعه این هفته از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع اعلام کرد. 

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر اعلام شد

محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر اعلام شد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS