امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 07:18:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36604

تاریخ انتشار : 02/04/1396 - 14:34

نماینده مجلس شورای اسلامی:

قدس نماد مظلومیت جهان است/ روجهانی قدس امنیت ملی کشور را تضمین کرد /اقتدار اسلام و انقلاب امروز به دست سپاه پاسداران رقم خورد

نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز قدس در شهرستان جویبار گفت: امروز بیش از 70 کشور روز جهانی قدس را توسط امام خمینی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران نامگذاری شده گرامی می­دارند.

قدس نماد مظلومیت جهان  است/ روجهانی قدس امنیت ملی کشور را تضمین کرد /اقتدار اسلام و انقلاب امروز به دست سپاه پاسداران رقم خورد

به گزارش خبرنگار جویباران،سیدعلی ادیانی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان با بیان این­که روز قدس یادگار امام­خمینی(ره) است  گفت: در دو قرن اخیر رهبری مانند امام خمینی(ره) وجود ندارد که تا این میزان جریان­ساز باشد.

وی قدس را نماد مظلومیت جهان دانست و افزود: امام(ره) با انتخاب هوشمندانه در نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان کل مسلمانان جهان را مورد خطاب قرار داده است.

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح­کرد: روز جهانی قدس به فرمان امام(ره) امنیت ملی ما را تضمین کرد زیرا سگ حار نظام سلطه یعنی اسرائیل هدفش ایران بود و امام­راحل با اعلام روز قدس او را محاصره کرد.

ادیانی با بیان این­که امروز عده­ای از گفتن نابودی اسرائیل می­ترسند خاطرنشان کرد: عده­ای مرعوب تبلیغات و جنگ روانی نظام سلطه شدند و همانند آن­­ها حرف می­زند.

وی مردم ایران را همچنان لبیک­گوی فرمان امام(ره) دانست و گفت: امروز بیش از 70 کشور روز جهانی قدس را که توسط امام خمینی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران نامگذاری شده گرامی می­دارند.

نماینده مجلس شورای اسلامی گروه­های تکفیری تروریستی را سربازان اسرائیل خواند و افزود: نظام سلطه برای این­­که اسرائیل را از انزوا در آوردند جوجه تیغی­های مانند داعش، جبهه النصره و ... را به وجود آوردند.

ادیانی به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع تروریستی داعش اشاره و عنوان­کرد: صداهایی در درون هم­ راستا با دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران شنیده می­شود که علیه سپاه پاسداران سم­پاشی می­کنند، مگر سخن امام(ره) را که فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود، فراموش کردند!

وی افزود: اقتدار اسلام و انقلاب امروز به دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رقم خورد.

 

 

دیدگاه شما در مورد : قدس نماد مظلومیت جهان است/ روجهانی قدس امنیت ملی کشور را تضمین کرد /اقتدار اسلام و انقلاب امروز به دست سپاه پاسداران رقم خورد

قدس نماد مظلومیت جهان  است/ روجهانی قدس امنیت ملی کشور را تضمین کرد /اقتدار اسلام و انقلاب امروز به دست سپاه پاسداران رقم خورد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS