امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 10:00:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36595

تاریخ انتشار : 01/04/1396 - 06:51

فرمانده سپاه ناحیه جویبار:

رژیم صهیونیستی عصاره تفکر دولت آمریکا است/ سیلی مقتدرانه سپاه پاسداران به تروریست‌ها پیام روشنی برای اسرائیل بود

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه جویبار روز جهانی قدس میراث ماندگار امام خمینی (ره) دانست و گفت: روز جهانی قدس، روز بزرگ «مرگ رژیم اشغالگر قدس» است.

رژیم صهیونیستی عصاره تفکر دولت آمریکا است/ سیلی مقتدرانه سپاه پاسداران به تروریست‌ها پیام روشنی برای اسرائیل بود

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی به فراررسیدن روزجهانی قدس اشاره و عنوان کرد: روز جهانی قدس میراث ماندگار امام خمینی (ره) که عامل وحدت بین مسلمانان جهان شده است را با حضور پرشور و باشکوه گرامی خواهیم داشت.

وی رژیم صهیونیستی را عصاره تفکر دولت آمریکا دانست و گفت: اشغالگری، توحش، نسل کشی، غارت و ظلم و اختلاف افکنی از ویژگی‌های دولت آمریکا است که به فرزند نامشروع خود یعنی اسرائیل انتقال داده شده است.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه جویبار تصریح کرد: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان هر سال نمایشگاه وحدت، هم دلی، یک زبانی و ولایت پذیری مسلمانان جهان و روز بزرگ «مرگ رژیم اشغالگر قدس» است.

نادعلی هوشمندی امام (ره) را در نام گذاری روز قدس قابل ستایش خواند و گفت: اعلام هوشمندانه روز جهانی قدس از سوی امام خمینی (ره) در سال 58 مرهون تفکر ناب اسلامی و ذغدغه امام راحل بر مسائل و مشکلات مسلمانان جهان بود.

وی همچنین به سیلی مقتدرانه سپاه پاسداران به تروریست‌ها در آستانه روز قدس اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از پیام‌های این اقدام تحسین برانگیز سپاه پاسداران این بود که جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام در برابر هر نوع تهدیدی قاطعانه ایستاده است و مصداق بارز این آیه 227 از سوره مبارکه شعرا است که می‌فرماید: «آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می‌گردند

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه جویبار افزود: پیام دیگر این اقدام به رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای و جهانی او این بود که مسیر انقلاب یک مسیر مشخص و ترسیم شده است و هیچ مانعی از جمله تحریم یا تهدید گزینه‌های روی میز نمی‌تواند اعتقاد و باور فرزندان انقلاب اسلامی ایران را منحرف کند.

نادعلی در پایان گفت: آمریکا و سگ‌های دست نشانده او در منطقه بدانند که سربازان تحت امر ولایت فقیه یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لحظه اجازه تجاوز، حرمت شکنی و دست درازی را به کسی نخواهند داد و خاطیان را به شدت تنبیه خواهد کرد زیرا دوران بزن در رو تمام شده است.

 

دیدگاه شما در مورد : رژیم صهیونیستی عصاره تفکر دولت آمریکا است/ سیلی مقتدرانه سپاه پاسداران به تروریست‌ها پیام روشنی برای اسرائیل بود

رژیم صهیونیستی عصاره تفکر دولت آمریکا است/ سیلی مقتدرانه سپاه پاسداران به تروریست‌ها پیام روشنی برای اسرائیل بود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS