امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 07:05:08
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36594

تاریخ انتشار : 31/03/1396 - 18:00

به بهانه روز جهانی قدس:

سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی خیانت به بشریت است/ برخی کشورهای عربی در زمین دشمنان فلسطین بازی می‌کنند

مسئله فلسطین یک مسئله جهانی است که باید توسط سازمان ملل متحد و دیگر نهادهای حمایتی و حقوقی موردتوجه قرار گیرد.

سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی خیانت به بشریت است/ برخی کشورهای عربی در زمین دشمنان فلسطین بازی می‌کنند

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یک روز خاطره‌انگیز و روزی است که میلیون‌ها روزه‌دار در گرمای طاقت‌فرسای هوا، آتش نفرت خود از رژیم کودک­کش صهیونیستی و متحدان او با شعار " الله‌اکبر، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار" فریاد می‌زنند.

روز قدس و مسئله فلسطین یک مسئله جهانی است که باید توسط سازمان ملل متحد و دیگر نهادهای حمایتی و حقوقی موردتوجه قرار گیرد که متأسفانه این نهادها چشمانشان با پول‌های آمریکایی و صهیونیستی پرشده و این‌همه کشتار مردم بی‌گناه و ویرانی‌های این رژیم اشغالگر را نمی‌بینند.

سعید تجری دانش‌آموخته کارشناس ارشد مطالعات خاورمیانه در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: روز جهانی قدس جلوه وحدت جهان اسلام و یکپارچگی امت اسلامی در موضوع فلسطین است.

وی بابیان این‌که امام خمینی(ره) بارها خطر اسرائیل غاصب را گوشزد کرده بود اظهارکرد: بسیاری از کشورهای غیراسلامی امروز پیام امام خمینی(ره) در روز 16 مرداد سال 1358 را دریافت کردند و بر وحشی‌گری و اشغالگری این رژیم صحه می‌گذارند.

کارشناس مسائل خاورمیانه از سازمان‌های حقوقی جهان انتقاد کرد و گفت: تا این حد سرپوش گذاشتن بر جنایات این رژیم غاصب و کودکش خیانت به بشریت است.

امام خمینی(ره) امام در روز 25 مرداد 1358 در شهر قم بیان کردند" «روز قدس» یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابله ملت‌هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر امریکا بودند، در مقابل ابرقدرت‌هاست. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند. و..."

کاظم عالی‌بیگی کارشناس مسائل سیاسی به خبرنگار ما گفت: روز قدس می‌تواند به‌عنوان روز وحدت‌بخش جهت همگرایی تمام مسلمانان جهان در برابر توطئه‌های بیگانگان به کار بیاید و ملل مسلمان را باهم متحد سازد.

وی نداشتن وحدت در بین مسلمانان را یک نقطه‌ضعف دانست و افزود: متأسفانه برخی کشورهای به‌ظاهر اسلامی ولی در باطن غیردینی میان مسلمانان جهان اختلاف‌افکنی می‌کنند و باعث تسهیل در کار دشمنان می‌شوند.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این‌که امام خمینی(ره) روز قدس را روز وحدت مسلمانان در برابر مستکبرین اعلام کرد گفت: امروز برخی کشورهای عربی به‌جای حمایت از فلسطین، در زمین دشمن او بازی می‌کنند و هزینه سنگینی را برای مسلمانان به بار می‌آورند.

عالی بیگی از عزم و اراده ملت ایران برای حضور درصحنه مبارزه با استکبار قدردانی و اظهارکرد: مردم همیشه درصحنه جمهوری اسلامی ایران با حضور پررنگ خود در روز جهانی قدس پاسخ محکمی را به رژیم غاصب اسرائیل و حامیان آن یعنی آمریکا می‌دهند.

به گزارش جویباران، زمانی خواهد رسید که قدرت‌های پوشالی جهان دست از خشونت، کشتار و حمایت از رژیم‌های جنایتکار ازجمله رژیم صهیونیستی بکشند و دنیا پر از آرامش، صلح و آماده برای ظهور آن حضرت موعود (عج) شود.

دیدگاه شما در مورد : سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی خیانت به بشریت است/ برخی کشورهای عربی در زمین دشمنان فلسطین بازی می‌کنند

سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی خیانت به بشریت است/ برخی کشورهای عربی در زمین دشمنان فلسطین بازی می‌کنند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS