امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:22:40
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36563

تاریخ انتشار : 29/03/1396 - 15:20

کارشناس مسائل سیاسی:

اقدام سپاه پاسداران پاسخی به حماقت عربستان بود/ عربستان و آمریکا پیام ایران را در عملیات «لیلة‌القدر» دریافت کردند

کارشناس مسائل سیاسی در واکنش به حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌ها گفت: انهدام مواضع تروریست‌های داعش بخشی از توان بازدارندگی و بالای دفاعی کشور بود که به رخ جهانیان کشیده شد.

اقدام سپاه پاسداران پاسخی به حماقت عربستان بود/ عربستان و آمریکا پیام ایران را در عملیات «لیلة‌القدر» دریافت کردند

روح‌الله ملکی دانشجوی دکترای روابط بین‌الملل دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران گفت: حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جواب سختی به تروریست‌ها بود.

وی بابیان این‌که دوران بزن درو تمام‌شده است خاطرنشان کرد: اقتدار نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران در حدی است که خود آمریکا جرأت تست آن را ندارد.

دانشجوی دکترای روابط بین‌الملل با اشاره به این‌که حملات موشکی پیام روشنی به تروریست‌های داشت اظهار کرد: ما به‌مانند آن‌ها عمل نخواهیم کرد و هر حمله‌ای را با حمله‌ای بزرگ‌تر پاسخ‌خواهیم داد و متحدان این گروه‌های تکفیری حتماً پیام نهان این حملات را دریافت کردند و امیدواریم آنان ازاین‌پس در اظهار نظرات و مواضع خود عاقلانه تصمیم بگیرند.

ملکی تصریح کرد: هوشمندی سپاه پاسداران در این اقدام، پاسخی به حماقت عربستان و شبه‌نظامیان تحت فرمان او بود.

محسن رحمانی واسوکلایی کارشناس مسائل سیاسی دراین‌باره به خبرنگار ما گفت: سپاه پاسداران با این اقدام به آمریکا و متحدان مرتجع او در منطقه پیام روشنی داد، این‌که این موشک‌هایی که توسط سپاه در شب گذشته استفاده شد همان موشک‌هایی بودند که سه روز پیش مشمول تحریم‌های سنای آمریکا علیه ایران قرارگرفته بودند.

وی از اقدام ارزشمند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر و خاطرنشان کرد: انهدام مواضع تروریست‌های داعش بخشی از توان بازدارندگی و بالای دفاعی کشور  بود که به رخ جهانیان کشیده شد.

 کارشناس مسائل سیاسی بابیان این‌که ایران بارها به تروریست‌های هشدار داد که از هرگونه ماجراجویی در داخل کشور پرهیز کنند، گفت: حملات موشکی سپاه درس خوب و سختی را به تروریست‌ها و عربستان داد.

رحمانی با اشاره به این‌که هرگونه تجاوز و خرابکاری از سوی دشمنان علیه ایران جز پشیمانی برای متجاوزان ندارد اظهار کرد: بارها مقام معظم رهبری و مسئولان نظامی ایران اعلام کردندکه ما در دفاع از امنیت و ثباتمان هیچ‌گونه تعارفی نداریم و برای مقابله با تروریسم، ناامنی و بی‌ثباتی بیش‌ترین تلاش را به کارخواهیم برد و با هر عاملی که مخل این مسائل باشد به‌صورت قاطعانه و ریشه‌ای برخورد می‌کنیم و متجاوزان سیلی محکمی از سوی ما دریافت خواهند کرد.

دیدگاه شما در مورد : اقدام سپاه پاسداران پاسخی به حماقت عربستان بود/ عربستان و آمریکا پیام ایران را در عملیات «لیلة‌القدر» دریافت کردند

اقدام سپاه پاسداران پاسخی به حماقت عربستان بود/ عربستان و آمریکا پیام ایران را در عملیات «لیلة‌القدر» دریافت کردند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS