امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:06:18
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36493

تاریخ انتشار : 24/03/1396 - 12:27

عضو تیم کشتی آزاد بیمه رازی جویبار:

تمام توانم را برای موفقیت تیم بیمه رازی جویبار به کار خواهم بست/در قهرمانی آسیا حقم را خوردند

کشتی گیر کرمانشاهی تیم بیمه رازی جویبار گفت: در جویبار کشتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و مردم این شهر برای این ورزش اهمیت خاصی قائلند.

تمام توانم را برای موفقیت تیم بیمه رازی جویبار به کار خواهم بست/در قهرمانی آسیا حقم را خوردند

بهمن تیموری در گفتگو با خبرنگار ورزشی جویباران در خصوص حضور در مسابقات لیگ برتر کشتی گفت: پس از پایان مسابقات قهرمانی آسیا فرصت زیادی نداشتم تا خود را برای شرکت در مسابقات لیگ آماده کنم، اما به تیم بیمه رازی تعهد دارم و با این تیم قرارداد بستم و هرزمان که کادر فنی این تیم صلاح بداند، برای بیمه رازی کشتی خواهم گرفت.

وی ادامه داد: در دو هفته اول مسابقات لیگ میزبان بودیم و در جویبار دو برد شیرین را دشت کردیم، من هم به لطف خداوند و حمایت هواداران جویباری توانستم دو پیروزی خوب کسب کنم.

عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان درباره احساسش نسبت به حضور در میان مردم علاقمند به کشتی در جویبار تصریح کرد: در جویبار کشتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و مردم این شهر برای این ورزش اهمیت خاصی قائلند. در دو شبی که در جویبار و در سالن حاجی زاده کشتی گرفتم، متوجه این موضوع شدم که اقشار مختلف جامعه حتی آن هایی که تهیه بلیت برایشان دشوار بود، به هر زحمتی خود را به سالن مسابقه رساندند تا از نزدیک شاهد مسابقات کشتی باشند. من اهل کرمانشاه هستم و در استانم کشتی طرفداران بسیاری دارد، اما اینجا جور دیگری کشتی را دوست دارند.

دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا درباره حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب عنوان سومی این رقابت ها اظهار کرد: با اینکه تجربه حضور در مسابقات این چنینی در رده سنی بزرگسالان را نداشتم، اما فکر می کنم کشتی های بدی نگرفتم. شکستی هم که مقابل کشتی گیر قرقیزستانی متحمل شدم، مستحق آن نبودم و داوران حقم را خوردند. من برای کسب عنوان قهرمانی به این مسابقات رفته بودم، اما با شرایطی که پیش آمد و ناداوری هایی که صورت گرفت، خدا را شاکرم که با دست پر به کشورم بازگشتم و شرمنده مردم نشدم. 

دیدگاه شما در مورد : تمام توانم را برای موفقیت تیم بیمه رازی جویبار به کار خواهم بست/در قهرمانی آسیا حقم را خوردند

تمام توانم را برای موفقیت تیم بیمه رازی جویبار به کار خواهم بست/در قهرمانی آسیا حقم را خوردند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS