امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 01:03:41
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 36462

تاریخ انتشار : 21/03/1396 - 10:44

توزیع 25هزار سبد غذایی در میان خانواده های تحت پوشش بهزیستی مازندران

مدیرکل بهزیستی استان مازندران، گفت: 25هزار سبد کالا در میان افراد تحت پوشش بهزیستی مازندران توزیع شده است.

به گزارش جویباران، سعید آرام با بیان اینکه رمضان فرصت مناسبی است تا بتوانیم به افرادی که نیازمند هستند توجه بیشتر داشته باشیم، اظهار کرد: در طی ماه مبارک رمضان به 102 هزار نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی استان مازندران در طرح کمک هزینه امنیت غذایی با مبلغ 30 هزار تومان و حداکثر 120 هزار تومان به افراد معلول و افراد سرپرست خانوارد و بد سرپرست واریز شد و حدود 25 هزار سبد کالا به افراد تحت پوشش بهزیستی در اختیار خانواده‌ها قرار گرفته شد.

وی افزود: افرادی که تمایل دارند کسانی که بی‌سرپرست یاد بدسرپرست هستند را به عنوان طرح اکرام مورد حمایت خود قرار دهند می‌توانند با مراجعه به بهزیستی و بر حسب علاقمندی خانواده‌ها پس از طی مراحل قانونی این کار خداپسندانه را انجام دهند.
آرام تصریح کرد: طرح بیمه‌ای برای طرح هدف وجود دارد که افراد تحت پوشش در این طرح می‌توانند بیمه شوند و بسته به علاقه مندی فرد، خیر می‌تواند با دریافت آن فرم ماهیانه مبلغی را واریز کند.
مدیرکل بهزیستی استان مازندران با بیان اینکه در حال حاضر 260 هزار خانوار به شکل مستقیم و غیرمستقیم از خدمات بهزیستی بهره‌مند می‌شوند، یادآور شد: فعالیت‌های بهزیستی عموم جامعه را تحت پوشش قرار می‌دهد که در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد، کل جامعه را مورد مخاطب و حمایت می‌کند.
این مسئول گفت: گروهی از افراد نیز نیازی به خدمات بهزیستی ندارند اما برای اینکه بتوانیم جامعه سالم داشته باشیم مشاوره خانواده و مشاوره پیش از ازدواج و پیشگیری از طلاق نیز برنامه‌های حمایتی را از این سازمان دریافت می‌کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ایام ماه مبارک رمضان ماه استجابت دعا و دسترسی به خدا است و ماهی که دل ‎ ها به خدا نزدیک می‌شود از خیرین تقاضا داریم که جامعه هدف بهزیستی را فراموش نکنند.
آرام تأکید کرد: اگر در جامعه افراد دارای محدودیتی باشند و بدسرپرست یا بی‌سرپرست نیز خود مشکلات اجتماعی را ایجاد می‌کند بنابراین فرصت خوبی است که سازمان بهزیستی این مسئولیت اجتماعی را به درستی انجام دهد.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : توزیع 25هزار سبد غذایی در میان خانواده های تحت پوشش بهزیستی مازندران

توزیع 25هزار سبد غذایی در میان خانواده های تحت پوشش بهزیستی مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS