امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:42:35
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36442

تاریخ انتشار : 20/03/1396 - 20:00

سه مدیر استانی در جلسه مدیریت بحران جویبار مطرح کردند

خدمات امور آب‌وفاضلاب مازندران فرا استانی است ولی اعتبارات استانی/ رفع مشکل کم آبی در جویبار با مدیریت در مصرف و توزیع آب

با بروز مشکلات کم‌آبی دربرخی از نقاط شهرستان جویبار جلسه مدیریت بحران با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان، مدیرکل آب و فاضلاب روستایی و مدیرکل آبفای شهری در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

خدمات امور آب‌وفاضلاب مازندران فرا استانی است ولی اعتبارات استانی/ رفع مشکل کم آبی در جویبار با مدیریت در مصرف و توزیع آب

به گزارش خبرنگار جویباران،ذبیح الله ذاکری مدیرعامل آبفای شهری استان مازندران در جلسه مدیریت بحران شهرستان جویبار گفت: ما نیز خود را جزیی از مردم ومشکلات مردم را مشکلات خود می‌دانیم.

وی تأکیدکرد: شرکت آب وفاضلاب یک شرکت هزینه و درآمد است و باید هزینه‌های انجام شده را دریافت کنیم در حالی که 20 میلیارد تومان از مردم طلب داریم.

 مدیرعامل آبفای شهری استان اظهارکرد: باید در کنار هم کار کنیم و هر اداره به وظیفه خود عمل کند.

ذاکری با بیان این‌که میزان بارندگی در استان کاهش یافته است گفت: سبک زندگی و الگوی مصرف خانواده‌ها نیز تغییر کرده است، بنابراین تا زمانی که فرهنگ مصرف آب را نیاموزیم، هر چه میزان استحصال آب افزایش پیدا کند مصرف نیز افزایش خواهد یافت و هم‌چنان مشکل کم‌آبی وجود خواهد داشت.

وی گفت: امروز خدمات امور آب‌وفاضلاب مازندران فرا استانی است ولی اعتبارات استانی است.

مجید عبدالهی مدیرعامل آب‌وفاضلاب روستایی استان دراین جلسه خاطرنشان‌کرد: برخی می‌گویند در سال گذشته کاری انجام نشد به شدت مخالف هستم.

وی افزود: آمار دقیق میزان مصرف شهرستان‌ها را در اختیار داریم و اجازه تخطی و ناعدالتی را در توزیع آب به کسی نمی‌دهیم.

مدیرعامل آب‌وفاضلاب روستایی استان با بیان این که شهرستان جویبار دارای منابع آب غنی نیست گفت: برای تأمین آب جویبار از شهرستان‌های دیگر استفاده کنیم و همین امر کار را دشوار کرد، به طوری که برای حفر چاهی در پهناب جویبار دو سال در حال انجام آن هستیم که به دلایلی هنوز محقق نشد.

علی‌اصغر احمدی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران در جلسه حاضر اظهارکرد: بنا به گفته مدیران امور آب، میزان ورودی آب جوابگوی میزان مصرف شهرستان جویبار است و امروز اگر می‌بینیم بلعکس است این امر به الگوی مصرف باز می‌گردد.

وی تأکیدکرد: مدیران امور آب باید به آبداران ایستگاه‌های آبرسانی توجه ویژه‌ای داشته باشند به طوری که گفته می‌شود برخی از آنان در حقوق از شرکت‌ها طلبکارند.

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری با بیان این‌که حفر چاه‌های متعدد مشکلی را نخواهد کرد گفت: فقط با مدیریت در مصرف و مدیریت توزیع آب مشکل خواهد شد.

دیدگاه شما در مورد : خدمات امور آب‌وفاضلاب مازندران فرا استانی است ولی اعتبارات استانی/ رفع مشکل کم آبی در جویبار با مدیریت در مصرف و توزیع آب

خدمات امور آب‌وفاضلاب مازندران فرا استانی است ولی اعتبارات استانی/ رفع مشکل کم آبی در جویبار با مدیریت در مصرف و توزیع آب

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS