امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 17:10:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 36399

تاریخ انتشار : 18/03/1396 - 09:37

ایجادکنندگان امنیت در کشور در کمترین زمان در کنار هم قرار گرفتند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، حملات تروریستی امروز در مجلس و مرقد امام خمینی (ره) را حرکتی وقیحانه‌ توصیف کرد و گفت: تک‌تک ایجادکنندگان امنیت در کشور دست به دست داده‌اند تا در این آشوب منطقه، امنیت را در کشور رقم بزنند و امروز در کمترین زمان ممکن در کنار هم قرار گرفتند تا خدشه‌ای به امنیت کشور وارد نشود.

به گزارش جویباران، مسعود پزشکیان در یادداشتی با اشاره به حوادث تروریستی روز چهارشنبه در تهران نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران اسلامی در برهه‌های حساس و خطیر، همواره وحدت را سرلوحه‌ی خود قرار داده است و امروز با صدای بلندتر و بار دیگر تروریست را در منطقه محکوم کرده و با عزمی راسخ‌تر در این مبارزه حضور خواهد داشت.

حملات تروریستی امروز تهران و اتفاقی که در مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره)  رخ داد، حرکت وقیحانه‌ای بود که مردم ایران پاسخ آن را با وحدت و یکصدایی خواهند داد.

کسانی که در تریبون‌های جهانی صحبت از صلح و آرامش می‌کنند، امروز باید پاسخگو باشند که چه کسانی به مسببان این حادثه سلاح می‌فروشد و چه کسانی به این افراد آموزش می‌دهند؟!

آمریکایی که دم از انسان‌دوستی و صلح جهانی می‌زند، آیا پاسخی در این رابطه دارد؟ چه کسانی در دنیا پشتیبان و تقویت‌کننده تروریست هستند؟

باید دست مریزاد گفت به تک‌تک ایجادکنندگان امنیت در کشور (سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، اطلاعات و... ) همه و همه دست به دست داده‌اند تا در این آشوب منطقه، امنیت را در کشور رقم بزنند و امروز در کمترین زمان ممکن در صفوف بهم تنیده در کنار هم قرار گرفتند تا خدشه‌ای به امنیت کشور وارد نشود.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدیده که تعدادی از این عزیزان از کارمندان بخش اداری مجلس شورای اسلامی و از همکاران دفتری و در بین افراد از نیروی‌های زحمت‌کش حفاظت مجلس نیز بودند که به درجه رفیع شهادت نایل شدند، و برای دیگر شهدای این حادثه‌ی تروریستی، علو درجات و برای بازماندگان، صبر و برای مجروحان نیز شفای عاجل مسالت می‌نمایم.

مسعود پزشکیان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : ایجادکنندگان امنیت در کشور در کمترین زمان در کنار هم قرار گرفتند

ایجادکنندگان امنیت در کشور در کمترین زمان در کنار هم قرار گرفتند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS