امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 15:00:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36385

تاریخ انتشار : 16/03/1396 - 13:22

نماینده مجلس شورای‌اسلامی در جویبار:

کسی جز امام خمینی(ره) توانایی خلق انقلاب‌اسلامی را نداشت

نماینده مردم جویبار، قائمشهر، سیمرغ، سوادکوه و سوادکوه شمالی درمجلس شورای‌اسلامی اظهارکرد: قیام 15 خرداد سال 42 آغاز نهضت انقلاب‌اسلامی امام‌راحل در دوران خفقان رژیم پهلوی بود که ایشان با شجاعت و شهامت وارد مقابله با این رژیم شد.

کسی جز امام خمینی(ره) توانایی خلق انقلاب‌اسلامی را نداشت

به گزارش خبرنگار جویباران،عبدالله‌رضیان در مراسم سالگرد ارتحال امام‌خمینی(ره) و یادواره شهدای روستای کردکلای شهرستان‌جویبار گفت: قیام 15 خرداد سال 42 آغاز نهضت انقلاب‌اسلامی امام‌راحل در دوران خفقان رژیم پهلوی بود که ایشان با شجاعت و شهامت وارد مقابله با این رژیم شد.

وی تصریح‌کرد: اگر امام وارد این عرصه نمی‌شد یقیناً کسی توانایی مقابله با رژیم و خلق این انقلاب را نداشت.

نماینده مجلس شورای‌اسلامی گفت: از 15 خرداد 42 سه رویداد مهم رقم خورد که نخست، به دست گرفتن رهبری مخالفین با رژیم پهلوی توسط مذهبیون، روشن شدن ماهیت خشونت‌آمیز رژیم به دنیا و ترد همه بیگانگان بود.

رضیان به ویژگی‌های امام(ره) اشاره و عنوان کرد: عقلانیت، استکبارستیزی، توکل به خدا، عرفان، صلابت و شهامت، عدم توجه به بیگانگان، توجه به محرومان، توجه به جوانان و ساده زیستی و پرهیز از تجمل‌گرایی و زهد وتقوای از صفات بارز امام‌خمینی(ره) بود.

وی شرایط اقتصادی داخلی کشور را سخت توصیف‌کرد و گفت: شرایطی که امروز در کشور وجود دارد شرایط سخت اقتصادی است که قسمت عمده آن ناشی از تحریم‌ها است.

 نماینده مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی را راهگشای چالش‌های اقتصادی کشور دانست و افزود: با تقسیم درست منابع در بخش‌های مختلف و اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی مشکلات حل خواهد شد.

رضیان به مشکلات کمبود آب در بخش گیلخواران جویبار اشاره و عنوان کرد: امسال از صندوق ذخیره ارزی 300میلیون دلار برای رفع مشکلات آب روستایی کشور در نظر گرفته شده است تا بتوانیم تا حدودی این مشکل را در منطقه جویبار برطرف کنیم.

 

وی تصریح‌کرد: برای رونق ظرفیت گردشگری سواحل جویبار اعتبار 200میلیون تومانی برای بهسازی مسیر کوهی‌خیل به دریا در نظر گرفته شد.

عضو کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی گفت: با چالش‌هایی در واحدهای صنعتی در منطقه مواجه هستیم و در سال گذشته 400میلیارد تومان به واحدهای ثبت‌نام کننده در سامانه بهین‌یاب داده شد و به دنبال این امر هستیم که اعتبار 16 هزار میلیارد تومان تسهیلات را به 20هزار میلیارد تومان برسانیم.

 

دیدگاه شما در مورد : کسی جز امام خمینی(ره) توانایی خلق انقلاب‌اسلامی را نداشت

کسی جز امام خمینی(ره) توانایی خلق انقلاب‌اسلامی را نداشت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS