امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 01:05:34
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 36366

تاریخ انتشار : 15/03/1396 - 14:47

برگزاری مراسم بزرگداشت امام راحل در مصلاهای مازندران

رئیس ستاد گرامیداشت ارتحال امام سپاه کربلا و ستاد اربعین استانئ مازندران، گفت: مراسم بزرگداشت امام راحل در مصلاهای نمازجمعه شهرهای مازندران برگزار می شود.

به گزارش جویباران، بخشی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بزرگداشت امام یادکردن از یک فرد معمولی نیست بزرگداشت فردی والا که تمام زندگی خود را در این راه قرار دارد، اظهار کرد:

وی افزود: امام از 15 خرداد 1347 با فدا کردن خانواده و فرزند خود را فدای نظام کرد که نشانه الهی بودن فعالیت ایشان است.

بخشی تصریح کرد: مراسم گرامیداشت انس با امام در سراسر استان در حال انجام است در حوزه فرهنگ فعالیت‌هایی که انجام شد پوسترهایی از شهدای شاخص و ویژه‌نامه نگاه و کتابچه حفیقت آن مرد همیشه زنده و نرم افزار چندرسانه‌ای و بسته فرهنگی ملکوت در تمامی شهرستان‌ها ارسال شد.

رئیس ستاد گرامیداشت ارتحال امام سپاه کربلا و ستاد اربعین  با اشاره به اینکه به دلیل همزمانی سالگرد حضرت امام با ماه مبارک رمضان اعزام دسته جمعی نداریم و اعزام ها به شکل گروهی است، گفت: در مصلاهای شهرستان ائمه‌های جمعه نیز مراسم ارتحال امام را باید در زمینه یادآوری فعالیت‌های امام به مردم ارائه دهند و در این مراسم‌ها باید افطاری هم انجام ‌شود و در حرم امام نیز مراسم از ظهر امروز شروع می‌شود و با افطاردهی به اتمام می‌رسد.

این مسئول، یادآور شد: در زمینه تبلیغات و ارشاد و امنیت اجتماعی نیز برای اجرای این مراسم در حال اجرا است و امسال به شکل افطار دهی اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد:  در سال گذشته 24 هزار نفر در یک روز اعزام شدند اما امسال به دلیل ماه رمضان اعزامی انجام نشد و در خود هر شهرستان از طریق همکاری فرمانداران و ائمه جمعه در خود شهرستان‌ها و در برخی شهرها با افطاردهی همراه است.

بخشی گفت: در محلات و شهرستان‌ها پایگاه‌های مقاومت آنها با افطاردهی و شام دهی می‌توانند با برگزاری این مراسم به تبیین و یادآوری اقدامات و تلاش‌های امام برای پیروزی انقلاب بپردازند.

وی تصریح کرد: مراسم‌های گرامیداشت امام به شکل خودجوش و مردمی است و دستگاه‌های دولتی نقش زیادی در آن ندارند. 

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : برگزاری مراسم بزرگداشت امام راحل در مصلاهای مازندران

برگزاری مراسم بزرگداشت امام راحل در مصلاهای مازندران

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS