امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 14:59:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36354

تاریخ انتشار : 15/03/1396 - 09:45

امام‌جمعه بابلسر:

افرادی که به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند مقابل اندیشه امام قرار دارند

امام‌جمعه بابلسر تاکیدکرد: امروز بسیاری دم از امام می‌زنند و ادعا خط امامی دارند اما رفتار، عملکردشان و مواضع‌شان در بزنگاهای حساس کشور مهم است.

افرادی که به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند مقابل اندیشه امام قرار دارند

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب‌اسلامی و یادواره شهدای روستای شورکا گفت: حضرت خدیجه(س)به واسطه تقوای الهی و حرکت در چارچوب مسیرالهی به این جایگاه والا نزد مسلمانان و خداوند دست یافت.

وی تصریح‌کرد: اگر امروز حضرت امام‌خمینی(ره) پس از 28 سال در نزد ما عزیز و محبوب است به واسطه متقی بودن امام(ره) است.

قلی‌پور به قیام 15 خرداد اشاره و عنوان‌کرد: این قیام و شهادت خیل عظیم مردم دراین رویداد بخاطر مودت، محبت و تقوای امام‌راحل بود.

وی با بیان این‌که فریادهای امام(ره) برای احیای اسلام ناب محمدی بود خاطرنشان کرد: دشمنان چه در زمان امام خمینی(ره) و چه در زمان حاضر به دنبال گرفتن اسلام ناب محمدی از ملت ایران هستند، به طوری که آن روز با عنوان اصلاحات ارضی و امروز با عنوان 2030 این نیت را دنبال می‌کنند و تمام فریادها  و سخنرانی‌های امام‌راحل در گذشته و مقام معظم رهبری در حال حاضر هم برای احیا و حفظ اسلامی ناب محمدی است.

امام‌جمعه بابلسر به معاهده 2030 اشاره کرد وگفت: با این معاهده تا 2030 دیگر خبر از ارزش‌های اسلامی نیست.

قلی‌پور تصریح کرد: مهم‌ترین ویژگی که باعث می‌شود یادواره شهدا خیل عظیم مردم حضور داشته باشند رعایت حدود الهی و رعایت مسائل شرعی توسط شهدا بود.

وی یادآور شد: امروز بسیاری دم از امام می‌زنند و ادعا خط امامی دارند اما رفتار، عملکردشان و مواضع‌شان در بزنگاهای حساس کشور  مهم است.

امام جمعه بابلسر به سخنان مقام معظم رهبری در سالروز ارتحال امام خمینی(ره) اشاره و عنوان‌کرد: رهبر معظم انقلاب به درستی فرمودند که اگرچه جسم امام در بین ما نیست اما راه و روش ایشان هنوز هست و اگر بخواهیم مسیر عزت، سربلندی و پیشرفت را تداوم ببخشیم باید مبانی امام(ره) را فراموش نکنیم.

این مسئول با انتقاد از حذف شعار مرگ بر آمریکا توسط برخی از مسئولین گفت: امام خمینی(ره) فرمود اگر همه مسلمین که در دنیا هستند از خانه بیرون بیایند و فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل بکشند همین قول برای آن‌ها مرگ می‌آفریند.

قلی‌پور این افراد را مقابل اندیشه امام‌راحل دانست و افزود: نیروی انقلابی و خط امامی این است که هر زمان فرصت کند و هر جا جمعیت و اجتماعی شکل بگیرد تنفر خود را از استکبار با شعار مرگ بر آمریکا بر می‌آورد.

 

دیدگاه شما در مورد : افرادی که به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند مقابل اندیشه امام قرار دارند

افرادی که به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند مقابل اندیشه امام قرار دارند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS