امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:25:27
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36281

تاریخ انتشار : 12/03/1396 - 10:56

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در جویبار:

راه امام خمینی(ره) پیامبرگونه بود/ انتخابات 96 درس بزرگی به فتنه‌گران سال 88 داد

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری عنوان‌کرد: درانتخابات سال 96 گروهی که رأی نیاورد با التزام به قانون، نجابت، کوتاه آمدن در برابر تصمیم نظام که نشان از عزت، اقتدار، دیانت و پایبندی است درس بزرگی به فتنه‌گران داد.

راه امام خمینی(ره) پیامبرگونه بود/ انتخابات 96 درس بزرگی به فتنه‌گران سال 88 داد

به گزارش خبرنگار جویباران،آیت‌الله علی معلمی در گردهمایی روحانیون و ائمه جماعات مساجد شهرستان جویبار ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالگرد رحلت امام خمینی(ره) گفت: امام راحل کاری مشابه انبیا را انجام داد.

وی افزود: امام خمینی(ره) علَم عزت، اقتدار و نظام دینی را در بدترین شرایط سیاسی زمان برپا کرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: اصل نهضت امام(ره) بذری بود برای نظام دینی که با خون شهدای 15 خرداد این بذر آبیاری شد.

آیت‌الله معلمی با بیان این‌که امام(ره) مظهر اخلاص و تعبد بود تصریح‌کرد: امام خمینی(ره) هرگز خودخواه و خودپسندنبود، ایشان مرد هدف بود و خود را فدای هدف می‌کرد.

 وی با اشاره به این که برخی در انتخابات می‌گفتند ما سایه جنگ را از سر کشور برداشتیم خاطرنشان‌کرد: دولت آمریکا یک روز پس از انتخابات با عربستان قرارداد نظامی بزرگی منعقد می‌کند و ایران را حامی تروریست می‌داند این یعنی که ترامپ با این قرارداد علاوه بر اشتغال‌زایی در کشور خود، ایران را نیز به دروغ متهم کرد، دشمنان آشکارا واژه‌ها را جابجا می‌کنند و متأسفانه گاهی برخی مؤمنین در درون نیز تحریف در مفاهیم واژه یا تغییر واژه را در دستور کار قرار می‌دهند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تأکیدکرد: امروز دشمنان با تمام توان خود قصد ناآرامی و تشنج در کشور را دارند اما به برکت اقتدار نیروهای مسلح و چشمان بیدار نیروهای سپاه و دیدبانان مرزهای ما توطئه‌ها یکی پس از دیگری شناسایی و خنثی می‌شود.  

آیت‌الله معلمی به انتخابات سال 88 اشاره و عنوان‌کرد: در سال 88 عده‌ای رأی نیاوردن ولی کشور و نظام را با خسارت‌های جدی مواجه کردند ولی درانتخابات سال 96 گروهی که رأی نیاورد با التزام به قانون، نجابت، کوتاه آمدن در برابر تصمیم نظام که نشان از عزت، اقتدار، دیانت و پایبندی است درس بزرگی به فتنه‌گران داد.

وی افزود: فتنه سال 88 یک لکه ننگی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران گذاشته شد و هنوز هم ‌عده‌ای دست‌بردار نیستند و تقاضای رفع حصر دارند ولی آن‌ها باید بدانند که رأفت نظام باعث حصر آنان شد و الا در هر کشور دیگری بود حکم و مجازات انقلابی برای آنان صادر می‌شد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که این انتخابات دولتی‌ترین انتخابات تاریخ انقلاب بود گفت: من در 37 سال پس از انقلاب از نزدیک انتخابات را رصد می‌کردم ولی در هیچ انتخاباتی مثل این انتخابات دولتی‌ها دخالت نکرده بودند.

این مسئول تصریح کرد: تخلفات در این انتخابات بسیار گسترده بود اما نجابت و حضور حداکثری مردم قابل تقدیر است.

آیت الله معلمی وصیت‌نامه امام(ره) را حاوی نکات باارزشی دانست و افزود: ای کاش در جلسات شورای اداری و هیئت دولت وصیت‌نامه امام خمینی(ره) خوانده می‌شد و نکات با ارزش و کاربردی را به مسئولان گوشزد می‌کرد و بیدار باشی برای آنان بود و به آن‌ها تلنگری می‌زد که آیا از مفاهیم انقلاب امام راحل فاصله گرفته‌ایم یا منطبق با آن هستیم.

 

دیدگاه شما در مورد : راه امام خمینی(ره) پیامبرگونه بود/ انتخابات 96 درس بزرگی به فتنه‌گران سال 88 داد

راه امام خمینی(ره) پیامبرگونه بود/ انتخابات 96 درس بزرگی به فتنه‌گران سال 88 داد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS