امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 01:11:10
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 36242

تاریخ انتشار : 10/03/1396 - 09:50

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار:

امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای عاشقان کشتی در جویبار باشیم/بلیط فروشی از ساعت 15 آغاز می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا میزبانی شابسته برای مردمی باشیم که کشتی را می پرستند و عاشق هستند.

امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای عاشقان کشتی در جویبار باشیم/بلیط فروشی از ساعت 15 آغاز می‌شود

علی سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی جویباراندر خصوص شرایط  میزبانی شهرستان جویبار از مسابقات لیگ برتر کشتی، گفت: خوشحالیم از این که مردم جویبار بار دیگر می‌توانند از نزدیک شاهد مسابقات کشتی باشند.

وی افزود: جویبار مهد کشتی جهان است و با تمام مشکلات و کمبود امکاناتی که در این شهر وجود دارد، سعی خواهیم کرد همانند جام باشگاه‌های جهان میزبان خوبی هم برای ورزشکاران و هم عاشقان کشتی در این شهر باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار در پاسخ به این سوال که آیا برای ورود تماشاگران به سالن مسابقات بلیط فروشی انجام می‌شود یا خیر، اظهار کرد: شک نکنید در شهر جویبار اگر مسابقه کشتی برگزار شود، با استقبال بیش از ده هزار نفری مردم این شهر مواجه خواهیم شد، به همین دلیل علی‌رغم میل باطنی مجبوریم برای ساماندهی به خیل عظیم جمعیتی که به سالن مسابقات می‌آیند، بلیط فروشی انجام دهیم؛ زیرا سالن حاجی‌زاده کوچک است و ظرفیت محدودی دارد.

سلیمانی ادامه داد‌ :نرخ‌های بلیط مسابقات لیگ برتر کشتی از سوی فدراسیون کشتی تعیین شده است و ما حداقل مبلغی که از سوی فدراسیون تعیین شده است را برای مردم جویبار در نظر گرفته‌ایم و بلیط فروشی مسابقات از ساعت 15 آغاز خواهد شد و مسابقات به صورت زنده از صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.

وی در پایان در خصوص احداث سالن پنج هزار نفری در شهرستان جویبار خاطر نشان‌کرد: با این که سالنی با ظرفیت پنج هزار نفری به هیچ وجه در شأن مردم کشتی دوست جویباری نیست و نمی‌تواند شور و اشتیاق وصف‌ناپذیر مردم این شهر را در خود جای دهد، اما شدیداً پیگیر هستیم تا هرچه زودتر این سالن آماده شود و برای برگزاری مسابقات کشتی بسیاری از دغدغه‌هایمان رفع شوند و در حال حاضر هم منتظر جواب بررسی آزمایشات بر روی خاک منطقه هستیم.

 

دیدگاه شما در مورد : امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای عاشقان کشتی در جویبار باشیم/بلیط فروشی از ساعت 15 آغاز می‌شود

امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای عاشقان کشتی در جویبار باشیم/بلیط فروشی از ساعت 15 آغاز می‌شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS