امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 09:23:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 35961

تاریخ انتشار : 27/02/1396 - 08:28

رئیسی در سمنان: مگر آزادی را ما به دختران و پسران داده‌ایم؟/ تورم هشت درصدی را رد نمی‌کنم اما...

ابراهیم رییسی با بیان اینکه مگر آزادی را ما به دختران و پسران داده‌ایم؟ گفت که خدا دختران و پسران را آزاد کرده است و هنر دولت این است که نگذارد کسی آزادی را به هم بزند.

به گزارش  جویباران، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی، در جمع هوادارانش در سمنان با بیان اینکه خودم را همپای شما مردم می‌دانم، گفت: کشور ما از کشورهای ثروتمند عالم است چون نیروی انسانی فرهیخته داریم و این بزرگترین سرمایه ما است و اینکه ایران به‌عنوان ملجاء مستضعفان، فقط به چند کشور نگاه کند، درست نیست. می‌توانیم با صدوهشتاد کشور جهان رابطه داشته باشیم.

وی افزود: مردم گله‌مندند و دغدغه دارند که چرا یک میلیون تحصیل‌کرده بیکار هستند و صدها کارگاه و کارخانه تعطیل شده؟ و چرا جوان و پدر همزمان کار ندارند؟ چرا با اینکه امکانات وجود دارد کارخانه‌ها تعطیل می‌شود؟ چه اتفاقی می‌خواهد برای وضعیت معیشت و کار مردم رخ دهد؟

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه ما نمی‌گوییم با بیگانگان رابطه بدی داشته باشیم، اظهار کرد: ما با کشورها دیپلماسی عزتمندانه برقرار می‌کنیم. نگاه ما به وزارت خارجه این است که با روابط خارجی، صادرات کشور را تسهیل کند اما آقایان می‌گویند به روستاها اینترنت برده‌ایم. ما که مشکلی با اینترنت نداریم اما می‌گوییم اقتصاد فضای مجازی را فعال کنید.

رئیسی ادامه داد: باید صدای آدم از جای خوش بلند شود که صدای مردم را نشنود. دولت نسبت به دهک‌های پایین جامعه مسئولیت دارد و باید یارانه دهک‌های پایین افزایش یابد. می‌گویند می‌خواهند آزادی را مغشوش کنند، مگر آزادی را ما به دختران و پسران داده‌ایم؟ خدا آنان را آزاد کرده است. آنان آزاد هستند به موجب آنکه خدا این آزادی را داده است. هنر دولت این است که نگذارد کسی آزادی را به هم بزند.

وی افزود: می‌گویید کشور از رکود عبور کرده است. خب، دست بازاری‌ها را هم بگیرید و از رکود عبور دهید. بنده تورم هشت درصد را رد نمی‌کنم اما تحرکی در اقتصاد وجود ندارد. آقای روحانی گفتند که آمار حساب نیست و جیب مردم حساب است. یک قدم به بازار بروید که ببینید قیمت اقلام اساسی دوبرابر شده است.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما می‌گوییم بیکاری و آقایان بحث دیوار را مطرح می‌کنند. ما می‌گوییم فقرا و آقایان رقیب‌هراسی می‌کنند. ما می‌گوییم چرا فتیله مسکن را پایین کشیدید و آقایان بحث دیگری را می‌گویند. چرا می‌خواهید دو قطبی راه بیاندازید؟ مردم عاقل هستند.

رئیسی در پایان تأکید کرد: دانشجویان ما در دانشگاه شریف قصد آزمایش ماهواره‌ای داشتند اما آقایان رفتند و سکویش را برداشتند، چرا که ممکن است بیگانگان حالشان بد شود. این نشانه‌ها بد است.

منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : رئیسی در سمنان: مگر آزادی را ما به دختران و پسران داده‌ایم؟/ تورم هشت درصدی را رد نمی‌کنم اما...

رئیسی در سمنان: مگر آزادی را ما به دختران و پسران داده‌ایم؟/ تورم هشت درصدی را رد نمی‌کنم اما...

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS