امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 09:58:11
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35937

تاریخ انتشار : 25/02/1396 - 19:40

جلسه ستاد احیاء امربه معروف‌و‌نهی از منکر شهرستان جویبار:

امروز مهم‌ترین معروف حضور در انتخابات است/ یکی از مصادیق امربه معروف اطاعت از ولایت فقیه در عمل است

دومین جلسه ستاد احیاء امربه معروف‌ونهی از منکر شهرستان جویبار در اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

امروز مهم‌ترین معروف حضور در انتخابات است/ یکی از مصادیق امربه معروف اطاعت از ولایت فقیه در عمل است

به گزارش خبرنگار جویباران،سرهنگ اسماعیل نادعلی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جویبار  یکی از مهم‌ترین معروفات امروز را حضور در انتخابات دانست و گفت: تشویق و ترغیب مردم برای حضور شکوهمند در انتخابات پیش‌رو یکی از مهم‌ترین معروفات است که عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان می‌کشاند.

وی با اشاره به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان خاطرنشان‌کرد: باید با مظاهر علنی روزه خواری برخورد قانونی و منطقی کرد که دراین راستا باید از فضاسازی محیطی و تذکرلسانی کمک گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جویبار  تذکرلسانی را یکی از وظایف مسئولان دانست و افزود: امروز در فضای مجازی و مناظره‌هایی که برخی بداخلاقی‌هایی به شعائر دینی و اعتقادی مردم بی‌احترامی می‌شود، نقش تذکرلسانی آشکارتر می‌شود.

 

قربان متولی دبیرستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان با مهم شمردن تذکرلسانی در برخورد با منکرات جامعه گفت: افرادی باید تذکرلسانی را اجرا کنند که مؤمن و دردشناس این راه باشند.

وی به بیانات مهم رهبر معظم انقلاب دراین راستا اشاره و عنوان کرد: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی امروز کشور ناشی از رها کردن مقوله تذکرلسانی است و بنا به فرمایش رهبری اثر تذکرلسانی از جهادی که با توپ و تفنگ و اتم هم بیشتر است.

دبیرستاد امربه معروف‌ونهی از منکر جویبار تصریح‌کرد: با آغاز طرح سالم‌سازی سواحل و با عنایت به دستورالعمل ستاد سالم‌سازی سواحل استانداری، ستاد امربه معروف‌ونهی ازمنکر شهرستان با همکاری شهرداری‌ها، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی باید گروه‌های تذکرلسانی (طلایه داران) در ساحل مستقر و از آنان حمایت کنند.

جواد احسانی مقدم رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی جویبار دراین جلسه به برنامه‌های این اداره در ماه مبارک رمضان اشاره و عنوان‌کرد: جشن رمضان، نمایشگاه کتابت وحی، قصه‌گویی داستان‌های قرآنی، نمایش‌های خیابانی با مضمون قرآنی و همایش سیاست و دیانت امام‌علی(ع) در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی همچنین از افتتاح کانون فرهنگی و قرآنی در روستای زغال منزل شهرستان جویبار خبر داد.

اصغر رحیمی مدیرآموزش و پرورش شهرستان گفت: تذکر لسانی باید با مهربانی و عطوفت باشد.

وی تصریح‌کرد: امرین به معروف خود باید اجرا و رعایت کننده اصول باشند.

حجت‌الاسلام حسین ذبیحی امام‌جمعه موقت شهرستان جویبار دراین جلسه اظهارداشت: امربه معروف و نهی از منکر را باید از خودمان شروع کنیم.

وی افزود: یکی از مصادیق امربه معروف اطاعت از ولایت‌فقیه در عمل است.

امام‌جمعه موقت جویبار با انتقاد از حضور کم‌رنگ معلمان در نماز جماعت مدارس گفت: حضور معلمان مدارس در نمازجماعت کم‌رنگ است و این مغایر با امربه معروف و نهی ازمنکر به حساب می‌آید.

دیدگاه شما در مورد : امروز مهم‌ترین معروف حضور در انتخابات است/ یکی از مصادیق امربه معروف اطاعت از ولایت فقیه در عمل است

امروز مهم‌ترین معروف حضور در انتخابات است/ یکی از مصادیق امربه معروف اطاعت از ولایت فقیه در عمل است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS