امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 02:23:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35785

تاریخ انتشار : 20/02/1396 - 20:57

درجلسه ساماندهی طرح سالم‌سازی سواحل جویبار مطرح شد

اجرای 41 برنامه فرهنگی در طرح سالم‌سازی سواحل جویبار توسط سپاه/ برخورد با بداخلاقی و ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی در سواحل

جلسه ساماندهی طرح سالم‌سازی سواحل صبح امروز با حضور نهادهای فرهنگی و خدماتی در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

 اجرای 41 برنامه فرهنگی در طرح سالم‌سازی سواحل جویبار توسط سپاه/ برخورد با بداخلاقی و ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی در سواحل

به گزارش خبرنگار جویباران،رجبعلی‌وهابی فرماندار شهرستان جویبار دراین جلسه با بیان این‌که طرح دریا از اول خردادماه آغاز خواهد شد گفت: در سال گذشته با تلاش و زحمات متصدیان امر، طرح دریا شهرستان جویبار توانست رتبه اول را در سطح استان کسب کند.

وی افزود: امسال نیز با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و رفع کاستی‌های سال گذشته به دنبال ساماندهی مطلوب‌تر هستیم.

فرماندار جویبار همچنین با تأکید بر حضور نجات غریق برای طرح دریا خاطرنشان‌کرد: علاوه بر سواحل مشخص شده طرح، پلاژها و مجتمع‌های کنار ساحل نیز باید برای ایجاد امنیت و رعایت موارد ایمنی نجات غریق داشته باشند.

وهابی همچنین بر ساماندهی مغازه‌داران در ساحل دریا تأکیدکرد.

سرهنگ اکبردرویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار دراین مراسم با تشکر از برنامه‌های فرهنگی سپاه پاسداران ناحیه جویبار در طرح دریا سال گذشته گفت: یکی از دغدغه‌های ما در طرح دریا این است که، فرصت لازم برای تایید صلاحیت کسانی که به عنوان مجری طرح شناخته می‌شوند، باید بیشتر شود.

وی همچنین برخی مشکلات طرح دریا در سال گذشته اشاره و عنوان‌کرد: پوشش و ظاهر برخی از عوامل اجرایی به خصوص در ورودی طرح باید مناسب باشد و همچنین چادرهای مناسب و استاندارد برای منطقه شنای بانوان و آقایان در نظر گرفته تا موازین شرعی نیز رعایت شود.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار با بیان این‌که مأموران انتظامی ما در هر زمان آماده انجام وظیفه هستند گفت: نیروهای انتظامی شهرستان با حضور در سواحل از بروز هرگونه بداخلاقی و ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی برخورد خواهند کرد.

قربان متولی دبیرستادامربه معروف‌و‌نهی ازمنکر شهرستان در این جلسه اظهارکرد: مجموعه سپاه پاسداران با رویکرد فرهنگی 41 برنامه فرهنگی در طرح دریا برگزار کرد.

وی افزود: مشاوره‌های دینی و مذهبی، مهدساحلی، رادیو ساحل، سینماساحلی، نمایشگاه هنرهای دستی و تجسمی، کتابخانه ساحلی، نمایشگاه دستاوردهای علمی شهرستان، مسابقات ورزشی، غرفه اقتصادمقاومتی و عفاف حجاب، ایستگاه نشاط و ... از جمله برنامه‌های انجام شده توسط سپاه ناحیه مقاومت جویبار در طرح سالم‌سازی بود.

دبیرستادامربه معروف‌و‌نهی ازمنکر شهرستان با اشاره به جدی گرفتن آسیب‌های اجتماعی گفت: باید در بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی که امروز گریبانگیر جوانان و خانواده ها شده است ورود پیدا کنیم.

علی سلیمانی رئیس‌اداره ورزش‌وجوانان جویبار بیان‌کرد: تایید صلاحیت ناجیان غریق اولویت کار ما است.

وی با بیان این که در سال گذشته 8 جایگاه برای ناجیان تعریف شده بود تأکیدکرد: امسال باید تعداد آن به 14 جایگاه افزایش یابد.

رئیس‌اداره ورزش‌وجوانان جویبار گفت: در سال گذشته از 27 ناجی غریق استفاده کردیم که این تعداد در طرح دریا امسال به 36 ناجی افزایش خواهد یافت.

 

دیدگاه شما در مورد : اجرای 41 برنامه فرهنگی در طرح سالم‌سازی سواحل جویبار توسط سپاه/ برخورد با بداخلاقی و ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی در سواحل

 اجرای 41 برنامه فرهنگی در طرح سالم‌سازی سواحل جویبار توسط سپاه/ برخورد با بداخلاقی و ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی در سواحل

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS