امروز سه شنبه 01 اسفند 1396
ساعت 17:00:16
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35615

تاریخ انتشار : 12/02/1396 - 20:04

فرماندارجویبار:

100 شعبه اخذ رأی در شهرستان جویبار میزبان آرای مردم هستند

فرماندار شهرستان جویبار اعلام‌کرد: 12 نامزد شوراهای شهر و روستا توسط هیئت اجرایی،13 کاندید توسط هیئت نظارت رد صلاحیت شدند که تعداد کل داوطلبین انصرافی 28 نفر بود.

100 شعبه اخذ رأی در شهرستان جویبار میزبان آرای مردم هستند

به گزارش خبرنگار جویباران،رجبعلی‌وهابی در همایش روز ملی شوراها در جویبارگفت: فلسفه وجودی شوراها همراهی، همدلی با مجموعه مدیریتی شهرستانی برای توسعه همه‌جانبه شهر و روستا، توجه به حقوق شهروندی، انتقادپذیر بودن، زیباسازی شهر و روستا و ارتقاء فرهنگ جامعه است.

 وی به عملکرد دولت‌یازدهم در شهرستان اشاره و عنوان‌کرد: 140 میلیارد تومان هزینه شهرستان در طول دولت یازدهم بود و از سفر ریاست جمهوری به جویبار بیش از 15 میلیاردتومان اعتبار اختصاص یافت.

فرماندار جویبار تعداد ثبت‌نام کنندگان شوراهای شهر و روستای شهرستان را 511 نفر اعلام‌کرد و گفت: ازاین تعداد 17 نفر زن و 494 نفر مرد در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کردند.

وهابی افزود: 41 نفر از ثبت‌نام کنندگان با مدرک زیر دیپلم، 110 نفر دیپلم، 23 نفر فوق‌دیپلم، 107 نفر لیسانس، 38 نفر فوق‌لیسانس در این دوره ثبت‌نام کردند.

 وی تصریح‌کرد: 12 نامزد شوراهای شهر و روستا توسط هیئت اجرایی،13 کاندید توسط هیئت نظارت رد صلاحیت شدند که تعداد کل داوطلبین انصرافی 28 نفر بود.

فرماندار جویبار به شعبات اخذ رأی در شهرستان اشاره و عنوان‌کرد: 100 شعبه اخذ رأی در شهرستان جویبار تعیین شده که دو شعبه آن به صورت سیار است که در فرمانداری و بخشداری گیلخواران جویبار قرار دارد.

وهابی مشارکت مردم جویبار را در انتخابات سال 92 را  87/2درصد اعلام کرد و گفت: امیدواریم در انتخابات پیش‌رو نیز با حضور پر شور و حداکثری مردم مشارکت بالایی را در شهرستان داشته باشیم.

در ادامه حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده امام‌جمعه جویبار با تبریک ولادت امام زین‌العابدین(ع) و گرامی‌داشت روز معلم گفت: آیت‌الله مطهری یکی از علمای دینی و علمی و دانشگاهی بسیار برجسته و بی‌بدیل در کشور بود.

وی با تشکر از اعضای شورای شهر و روستاهای شهرستان جویبار اظهارکرد: کاندیدایی که در انتخابات پیش‌رو پیروز شدند باید این جایگاه و پست را به عنوان یک امانتی در نظر بگیرد و پاسخگوی مردم باشد. 

دیدگاه شما در مورد : 100 شعبه اخذ رأی در شهرستان جویبار میزبان آرای مردم هستند

100 شعبه اخذ رأی در شهرستان جویبار میزبان آرای مردم هستند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS