امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 23:46:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3560

تاریخ انتشار : 11/01/1393 - 15:53

اختصاصی / در جلسه شورای سیاست گذاری شعار سال عنوان شد:

حجت الاسلام قلی پور: اطاعت از اوامر ولی فقیه راه عاقبت بخیری در دنیا است / رضا گنجی: اقتصاد و فرهنگ لازم و ملزوم یکدیگرند

اولین جلسه شورای سیاست گذاری شعار سال که به نوعی اولین جلسه در سطح استان نیز بود در شهرستان جویبار برگزار شد.

حجت الاسلام قلی پور: اطاعت از اوامر ولی فقیه راه عاقبت بخیری در دنیا است / رضا گنجی: اقتصاد و فرهنگ لازم و ملزوم یکدیگرند

به گزارش خبرنگار جویباران، اولین جلسه شورای سیاست گذاری شعار سال با حضور رؤسای ادارات و نخبه های فرهنگی در مکان فرمانداری شهرستان جویباربرگزار شد.

از بروکراسی های اداری باید فاصله گرفت

حجت الاسلام قلی پور امام جمعه شهرستان جویبار در این جلسه با بیان اینکه باید مطالبه های رهبری جدی گرفته شود، اظهار داشت: همه مدیران باید از شعار زدگی پرهیز کنند و برای اجرا شدن شعار سال در خط مقدم حضور داشته باشند.

امام جمعه جویبار پرهیز از بروکراسی های اداری را یکی دیگر از الزامات شعار سال عنوان کرد و گفت: اولین نکته در اجرای شعار سال و هم چنین اقتصاد مقاومتی پرهیز از بروکراسی های اداری می باشد.

وی راه عاقبت بخیری را اطاعت از اوامر ولی فقیه عنوان کرد و افزود: اگر میخواهیم در دنیا و آخرت عاقبت بخیر شویم باید از دستورات ولی فقیه پیروی واز وی حمایت کنیم همانطور که حضرت زهرا (س) برای این کار جان خود را فدا کرد.

امام جمعه جویبار در ادامه شناخت ظرفیت ها را مهمترین عامل اجرایی شدن این شعار در جویبار دانست و عنوان کرد: باید ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شهرستان جویبار شناسایی و از همه لحاظ بررسی شود.

وی شناسایی و بکار گیری ظرفیت های استفاده نشده را هم یکی از مهمترین کارهای شورای سیاست گذاری شعار سال معرفی کرد.

حجت الاسلام قلی پور اولین راه اجرایی شدن شعار سال یعنی «اقتصاد و فرهنگ همراه با عزم ملی ومدیریت جهادی» را تشکیل کمیته های مربوطه عنوان کرد و افزود: برای ادامه کار نیاز به چهار کمیته بسیار احساس می شود.

وی ادامه داد: کمیته اقتصادی، کمیته فرهنگی، کمیته نظارتی و کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی از مهمترین کمیته های شورای سیاست گذاری شعار سال می باشند.

امام جمعه شهرستان جویبار در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه این جلسه اولین جلسه شورای سیاست گذاری شعار سال در استان می باشد.

اقتصاد و فرهنگ لازم و ملزوم یکدیگرند

فرماندار شهرستان جویبار در این جلسه اظهار داشت: برای اینکه اقتصاد پویا و قوی ایجاد کنیم باید فرهنگی قوی تر داشته باشیم.

وی افزود: همه باید برای اجرا شدن شعار سال تلاش و از منویات مقام معظم رهبری پیروی کنند.

رضا گنجی تشکیل جلسه شورای سیاست گذاری شعار سال در جویبار را بسیار خوش یمن دانست و گفت: برای اولین بار در استان این جلسه در شهرستان جویبار برگزار شد که امید است به نتایج خوبی هم برسد.

وی تشکیل کمیته های تخصصی در این شورا را یکی از مهمترین ارکان ها اعلام و عنوان کرد: چهار کمیته تخصصی اقتصادی،فرهنگی، نظارت و اطلاع رسانی برای پیشبرد اهداف این شورا و اجرایی کردن شعار سال در جویبار تشکیل می شوند.

فرماندار جویبار در پایان خاطر نشان کرد: امید است با تشکیل این جلسات سرمایه گذاران و ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی در شهرستان جویبار شناسایی و استفاده شوند.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : حجت الاسلام قلی پور: اطاعت از اوامر ولی فقیه راه عاقبت بخیری در دنیا است / رضا گنجی: اقتصاد و فرهنگ لازم و ملزوم یکدیگرند

حجت الاسلام قلی پور: اطاعت از اوامر ولی فقیه راه عاقبت بخیری در دنیا است / رضا گنجی: اقتصاد و فرهنگ لازم و ملزوم یکدیگرند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS