امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 18:10:48
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35582

تاریخ انتشار : 11/02/1396 - 11:19

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار خبر سایت مازنی‌نیوز را تکذیب کرد

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان‌جویبار خبر منتشر شده را در پایگاه خبری مازنی‌نیوز تکذیب کرد.

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار خبر سایت مازنی‌نیوز را تکذیب کرد

اصغر رحیمی در طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران با تکذیب خبر " بی‌توجه‌ای آموزش‌و‌پرورش به مدرسه‌ای در جویبار" که در سایت مازنی‌نیوز منتشر شد گفت: بنده 6 بار در این روستا(شورکا) و مدارس آن و 4 مرتبه به صورت اختصاصی درمدرسه شهیدان درویشی و قدمی حضور داشتم.

وی به وضعیت این مدرسه اشاره و عنوان‌کرد: به دلیل شرایط نامناسب ودر حال تخریب مدرسه قدیمی به درخواست اهالی محل و با اجازه اداره کل آموزش‌وپرورش استان مجوز حضور دانش‌آموزان در مدرسه درحال ساخت شهیدان درویشی و قدمی شورکا را گرفتیم و مدرسه قدیمی با حضور کارشناسان آموزش‌وپروش شهرستان تخریب شد.

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار تصریح‌کرد: این مدرسه جدید جز طرح‌های برکت بوده که با همکاری اداره تجهیز و نوسازی مدارس در حال ساخت است که تا مهر 96 آماده افتتاح خواهد شد.

رحیمی خاطرنشان‌کرد: 65درصد بودجه ساخت این مدرسه از سوی طرح برکت و 25درصد آن از سوی اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس تأمین می‌شود و آموزش‌وپرورش شهرستان دخالتی در ساخت آن ندارد؛ فقط پایان کار آن توسط شهرستان صادر می‌شود.

وی تأکیدکرد: نمایندگان حقوقی، حراست و ارزیابی عملکرد اداره آموزش‌وپرورش جویبار 2 روز قبل و حین و بعد از تخریب در این مدارس حضور داشتند که اسناد آن نیز نزد ما موجود است.

مدیر آموزش‌وپرورش جویبارگفت: حضور دانش‌آموزان فقط با درخواست و اصراراهالی محل بوده و ما در ابتدا به آن‌ها در مورد تکمیل نبودن ساختمان هشدار داده بودیم اما آنان این وضعیت را پذیرفتند و ما نیز اجازه حضور دانش‌آموزان را در مدرسه جدید با توجه به شرایط بد ساختمان قدیمی از اداره کل گرفتیم.

رحیمی همچنین ادامه‌داد: زمین مدرسه قدیمی توسط اهالی محل به فروش رسید و باید این مبلغ به حساب اداره کل آموزش‌وپرورش استان واریز می شد ولی به درخواست اهالی این محل مبنی انجام هزینه‌هایی برای این مدرسه این مبلغ به خود آن‌ها برگردانده شد که صرف امور مدرسه شود.

وی در پایان از مدیریت سایت خبری مازنی‌نیوز خواست، که به جای سیاه‌نمایی و ادعاهای دورغین با رعایت اخلاق و با اشراف اطلاعاتی به نشر خبر بپردازد و اداره آموزش‌وپروش جویبار نیز حق برخورد قانونی را با عوامل منتشر دهنده این خبردروغ را بر خود فرض می‌داند. 

دیدگاه شما در مورد : مدیر آموزش‌وپرورش جویبار خبر سایت مازنی‌نیوز را تکذیب کرد

مدیر آموزش‌وپرورش جویبار خبر سایت مازنی‌نیوز را تکذیب کرد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS