امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 15:02:47
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35545

تاریخ انتشار : 06/02/1396 - 08:05

تکریم معلم یعنی تکریم به علم و اندیشه ورزی/ علمی که در آن عمل نباشد ارزشی ندارد

جلسه ستاد گرامی‌داشت هفته معلم با حضور مدیران دستگاه‌های فرهنگی شهرستان جویبار برگزار شد.

تکریم معلم یعنی تکریم به علم و اندیشه ورزی/ علمی که در آن عمل نباشد ارزشی ندارد

به گزارش خبرنگار جویباران،خسروطالبی معاون فرماندار جویبار در جلسه ستاد گرامی‌داشت هفته معلم گفت: تکریم معلم یعنی تکریم به علم و اندیشه ورزی است.

وی با بیان این‌که در امر تعلیم و تربیت همه ارگان‌ها دخیل هستند تصریح‌کرد: باید از معلمان در خور جایگاه و شأنشان تجلیل و تقدیر کرد.

اصغر رحیمی مدیر آموزش‌و‌پرورش شهرستان بابیان این‌که آیات و روایات متعدد قرآنی در مورد جایگاه معلم و تربیت و تعلیم وجود دارد گفت: برخی از کشورها دلیل توسعه‌یافتگی خود را تکریم و تجلیل از معلمان می‌دانند.

سرهنگ اسماعیل‌نادعلی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار اظهارداشت: هفته معلم، هفته قدردانی و قدرشناسی از یک قشر فرهیخته است که سازنده افراد و زیربنای جامعه هستند.

وی با بیان این‌که تربیت قلب‌های سالم افراد جامعه به دست معلمان صورت می‌گیرد گفت: امروز قدردانی از فرهنگیان از اوجب واجبات است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویباربا اشاره به این‌که مجموعه سپاه پاسداران نیز خود را جدای از فرهنگیان نمی‌داند افزود: دراین هفته سپاه ناحیه جویبار نیز برنامه‌هایی نظیر اهداء لوح سپاس به خانواده شهدای معلم، ویزیت رایگان درمانگاه امام رضا(ع) ب مناسبت 12 اردیبهشت در تمامی بخش‌ها، فضا سازی محیطی، برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و... در دست اقدام دارد.

حجت‌الاسلام حسین ذبیحی امام‌جمعه موقت جویبار با تبریک مبعث پیامبراکرم(ص) و فرارسیدن هفته معلم گفت: هر انسان باید معرفت به خدا پیدا کند و بعد به دنبال علم برود.

وی تصریح‌کرد: اگر امام(ره) پس از شهادت آیت‌الله مطهری فرمود مطهری پاره تن اسلام و حاصل عمر من بود، بخاطر علم وعمل ایشان بود.

امام جمعه موقت جویبارگفت: علمی که در آن عمل نباشد ارزشی ندارد.

ذبیحی تأکیدکرد: نباید نسبت به معلمان بازنشسته بی‌تفاوت بود و آن‌ها را رها کرد بلکه باید در طول سال جلسات متعددی با آن‌ها گذاشته شود تا مشکلات و دغدغه‌های خود را مطرح کنند. 

دیدگاه شما در مورد : تکریم معلم یعنی تکریم به علم و اندیشه ورزی/ علمی که در آن عمل نباشد ارزشی ندارد

تکریم معلم یعنی تکریم به علم و اندیشه ورزی/ علمی که در آن عمل نباشد ارزشی ندارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS