امروز یکشنبه 29 بهمن 1396
ساعت 21:45:19
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35502

تاریخ انتشار : 03/02/1396 - 20:08

مشاور عالی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب در جویبار:

دشمنان با ارتش‌های مذهبی با تفکر اسلامی و شیعی می‌جنگند

مشاور عالی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب در شهرستان جویبار اظهارکرد: برداشتی که ما از میدان جنگ داریم این است که تمامی این گروه‌ها یکی هستند؛ یعنی تجهیزات آن‌ها واحد است در صورتی که اگر معارضین چند جبهه بودند و با یکدیگر تفاوت داشتند، باید سلاح‌هایشان نیز متفاوت بود، اما امروز این‌چنین نیست.

دشمنان با ارتش‌های مذهبی با تفکر اسلامی و شیعی می‌جنگند

به گزارش خبرنگار جویباران،سردار خسرو عروج در مراسم اولین سالگرد شهدای خان‌طومان در جویبار گفت: آمریکا به دنبال راه‌اندازی خاورمیانه بزرگ بود که توسط رزمندگان مدافع‌حرم متوقف و به تأخیر افتاد و به دلیل این تأخیر مجبورند با جنگ‌های منطقه‌ای این نقشه خود را رشد دهند.

وی تأکیدکرد: امروز سبکی با اسم نهضتی اما با پشتیبانی دولتی در دنیا راه‌اندازی شده که رزمنده تربیت می‌کنند و هدف اصلی آن‌ها آمادگی رزمنده‌ها در جنگ است.

مشاور عالی فرمانده‌کل سپاه پاسداران  افزود: برداشتی که ما از میدان جنگ داریم این است که تمامی این گروه‌ها یکی هستند؛ یعنی تجهیزات آن‌ها واحد است در صورتی که اگر معارضین چند جبهه بودند و با یکدیگر تفاوت داشتند، باید سلاح‌هایشان نیز متفاوت بود، اما امروز این‌چنین نیست.

 

سردار عروج تصریح‌کرد: دشمنان اعلام کردند که در مقابل طرز تفکر اسلامی و شیعی باید با ارتش‌های مذهبی جنگید و ارتش‌های کلاسیک نمی‌توانند با این طرز تفکر مقابله کنند.

وی ادامه داد: آن‌ها می‌توانند با سلاح‌های هوشمند هر نقطه‌ای را که بخواهند هدف قرار دهند اما این کار را نمی‌کنند زیرا می‌خواهند چریک‌هایی به اصطلاح و بدلی اسلامی را زیر پوشش دولت‌هایی در منطقه‌ که این نطفه بسته شده است راه‌اندازی ‌کنند.

مشاور عالی فرمانده‌کل سپاه پاسداران خاطرنشانکرد: داعش و حامیان اصلی آن، الان جرأت نزدیک شدن به ایران را ندارند اما اگر جمعیت آن‌ها در جنگ افزایش پیدا کند این جرأت ایجاد می‌شود زیرا اکنون در منطقه‌ای می‌جنگند که از نظر عقیده شبیه آن‌ها هستند.

سردار عروج اظهارداشت: دراین شرایط نظام جمهوری اسلامی ایران که یک نظام حسینی است آمده بشریت را نجات دهد و به آن کشورهایی که مورد حمله تکفیری‌ها قرار گرفتند کمک کند نه به عنوان قاعده بلکه به عنوان همکار.

وی با بیان این‌که اگر ما بازیگر اصلی در جنگ بودیم این جنگ تابحال تمام شده بود گفت: ما داریم به جامعه جهانی چیزی را که خودشان درست کردند و آن را بزرگ و حمایت می‌کنند کمک می‌کنیم و کمی جلوی زهر آن‌ها را بگیریم.

مشاور عالی فرمانده‌کل سپاه پاسداران در پایان تأکیدکرد:  باید تلاش کنیم در این مسیر تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کنیم.

دیدگاه شما در مورد : دشمنان با ارتش‌های مذهبی با تفکر اسلامی و شیعی می‌جنگند

دشمنان با ارتش‌های مذهبی با تفکر اسلامی و شیعی می‌جنگند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS