امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:44:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 35221

تاریخ انتشار : 19/01/1396 - 09:22

مدیر آموزش وپرورش جویبار در مراسم تجلیل از نخبگان علمی کنکور 95:

قدرت و توانمندی با بهره‌برداری از دانش و ثمره علمی بالا به دست می‌آید

جشن بزرگ تجلیل از نخبگان علمی کنکور سال 1395 با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن همایش شهدای فرهنگی ودانش‌آموزی آموزش و پرورش شهرستان جویبار برگزار شد.

قدرت و توانمندی با بهره‌برداری از دانش و ثمره علمی بالا به دست می‌آید

به گزارش خبرنگار جویباران،اصغررحیمی، مدیر آموزش وپرورش شهرستان جویبار، با تبریک موفقیت دانش‌آموزان جویباری در کنکور سال 95 گفت: موفقیت شما عزیزان علاوه براین‌که مرهون زحمات وتلاش خودتان و والدین‌تان است مرهون زحمات معلمان، این سخت‌کوشان و عزیزان بی‌ادعا و مدیران لایق و شایسته شما است که توانستند با برنامه‌ریزی خوب و دقیق شما را به موفقیت برسانند.

رحیمی افزود: این موفقیت که بعد از سالیان برای دانش‌آموزان شهرستان جویبار اتفاق افتاد که 11 نفر در رشته پزشکی و دندانپزشکی و تعداد زیادی در رشته‌های مهندسی و علوم انسانی در دانشگاه‌های درجه یک قبول شوند هر چند که در زمان مدیریت بنده اتفاق افتاده اما نتیجه تلاش‌های مدیران قبلی است.

وی اظهارکرد: کشوری به قدرت و توانمندی می‌رسد که بهره دانش و ثمره علمی بالا داشته باشد و از طریق دانشمندانش به فناوری برسد و علم و دانش در آن کشور ریشه دوانده باشد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان جویبار تاکیدکرد: اگر کشورهای قدرتمند توانستند به عرصه قدرت پا بنهند دلیل آن نیروی انسانی ماهر و دانش‌بنیان بود و این نیروی انسانی ماهر و دانش‌بنیان شما نخبگان علمی شهرستان جویبار هستید که با رتبه‌های خوب در دانشگاه‌ها و رشته‌های خوب قبول شدید و می‌توانید با خوب درس خواندن در عرصه علمی وسیع یعنی در دانشگاه‌ها کشور ما را به قدرت برتر تبدیل کنید چرا که پیامبر ما حضرت محمد (ص) درباره شما پارسیان می فرماید: علم اگر در ستاره ثریا باشد مردانی از پارس به آن دست خواهند یافت.

رحیمی افزود: ایرانیان از نظر بهره وضریب هوشی در چند وجه قوی هستند و بستر وزمینه صعود ونبوغ وخلاقیت را دارند و انشاءالله در کشور خود این نبوغ وخلاقیت را به کار بندند.

گفتنی است در پایان جوایزی به نخبگان علمی کنکور سال 1395 اهداء شد.

 

دیدگاه شما در مورد : قدرت و توانمندی با بهره‌برداری از دانش و ثمره علمی بالا به دست می‌آید

قدرت و توانمندی با بهره‌برداری از دانش و ثمره علمی بالا به دست می‌آید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS