امروز یکشنبه 01 بهمن 1396
ساعت 18:07:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34998

تاریخ انتشار : 30/12/1395 - 21:10

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان مازندران در گفتگو با جویباران:

ثبات قیمت بلیط ناوگان عمومی در ایام عید/ ارائه خدمات مطلوب به مسافران با نگرش ایمنی سفر

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان مازندران اعلام کرد: ۶۶دستگاه امدادخودرو، ۱۳۴ اکیپ سیار و اکیپ‌های نامحسوس در جاده‌ها، به‌صورت ۲۴ساعته برای گردشگران خدمات آنلاین ارائه می‌کنند.

ثبات قیمت بلیط ناوگان عمومی در ایام عید/ ارائه خدمات مطلوب به مسافران با نگرش ایمنی سفر

به گزارش خبرنگار جویباران،عیسی خادمی در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار ما بر ثبات قیمت بلیط ناوگان عمومی در ایام عید تاکیدکرد وگفت: این اداره سیاست‌هایی در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافران با نگرش ایمنی سفر اتخاذ کرده است.

 

وی تصریح‌کرد: طی چندین جلسه با شرکت‌های مسافربری و تشکل‌های صنفی، و اتحادیه شرکت‌های مسافربری و براساس هماهنگی و نظارت اکیپ‌های محسوس و نامحسوس، آسودگی سفر را برای مسافران فراهم شده است.

 

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي مازندران همچنین افزود: ۶۶دستگاه امدادخودرو، ۱۳۴ اکیپ سیار و اکیپ‌های نامحسوس در جاده‌ها، به‌صورت ۲۴ساعته برای گردشگران خدمات آنلاین  ارائه می‌کنند.

خادمی تصریح‌کرد: در راستای رفاه حال مسافر ان ۳ سایت به آدرس‌های Mosaferyar.ir ، www.payaneh.ir، www.payaneh.ir در خدمت گردشگران است و طبیعتاً  همکاران ما موارد گزارش شده  ازسوی مردم، را تا حصول نهایی پیگیری خواهند کرد و عموم هموطنان می‌توانند به این آدرس‌ها مراجعه کنند و خدمات متنوع از قبیل خرید و فروش بلیط اینترنتی و غیره را دریافت کنند.

 

وی تاکیدکرد: طی گذشت سال‌ها، ارتباط حضوری و غیرحضوری مردم با این اداره کل و مجموعه تابعه روند صعودی سریع  راطی کرده است و این روند آمار مراجعین  مارا دلگرم‌تر می‌کند.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي مازندران در پایان گفت:  شماره تلفن۳۰۰۰۱۴۳  آماده دریافت اطلاعات و پیشنهادات و نیز شماره   ۳۰۰۰۱۴۳ جهت اطلاع وضعیت جادها در خدمت مسافران استان است. ‌

دیدگاه شما در مورد : ثبات قیمت بلیط ناوگان عمومی در ایام عید/ ارائه خدمات مطلوب به مسافران با نگرش ایمنی سفر

ثبات قیمت بلیط ناوگان عمومی در ایام عید/ ارائه خدمات مطلوب به مسافران با نگرش ایمنی سفر

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS