امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 15:22:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34994

تاریخ انتشار : 30/12/1395 - 19:33

روابط‌عمومی اتاق اصناف تهران در مازندران:

مازندران، ارجح‌ترین گزینه برای جذب توریسم داخلی و خارجی است

مدیرروابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی اتاق اصناف تهران در بازدید از ستاد نوروزی مازندران اظهارکرد: ترویج سنت‌های محلی، غداهای سنتی، فرهنگ مهرورزی عاملی برای احیا فرهنگ‌ اصیل مازندران است.

مازندران، ارجح‌ترین گزینه برای جذب توریسم داخلی و خارجی است

به گزارش خبرنگار جویباران،همت‌الله شکری در خصوص علت سفر خود به مازندران به خبرنگار ماگفت: استفاده از پتانسیل‌های سنتی مناطق توریستی در هر کشوری، یکی از با اهمیت‌ترین خصیصه جذب گردشگر است و استان سرسبز مازندران به دلیل برخورداری از مواهب طبیعی و خدادادی، ارجح‌ترین گزینه برای جذب توریسم داخلی و خارجی است.

وی افزود: این استان به ویژه در بین سایر استان‌های ساحلی کشور، به‌طور متداول در ایام نوروز، بالاترین تعدد جذب مسافران را در پرونده کاری خود دارد که آمار و مستندات سازمان میراث فرهنگی کشور، این موضوع مهم را تایید می‌کند.

 

مدیرروابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی اتاق اصناف تهران در پاسخ به این پرسش که اقدامات سازمان میراث فرهنگی وگردشگری استان مازندران، در مسیر جاده را چگونه ارزیابی می‌کنید گفت: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مازندران اقدامات مثبت فرهنگی به ویژه فرهنگ‌سازی، و شناسایی فرهنگ و هنر طبری، رعایت تکریم مسافران و وجود ایستگاه‌های مختلف در مسیر تردد و فضای داخل شهر؛ حرکت رو به جلویی داشته است که روند جذب آمار مسافران به ویژه در این چندسال اخیر؛ ادله روشن آن است.

این توریسم درخصوش انگیزه انتخاب مازندران برای گردش عنوان‌کرد:  سیاست‌های درست این سازمان با معیارهای شخصیتی و سلایق بنده و خانواده‌ام همخوانی دارد و خدمات آنلاین، تکریم گردشگران، و اهدا هدیه به نونهالان، پاسخگویی و در دسترس بودن اطلاعات و رهنمودهای با تلولویی از ادب و متانت؛ هرقشرو سنی را جذب می‌کند.

شکری همچنین تصریح‌کرد: ترویج سنت‌های محلی، غداهای سنتی، فرهنگ مهرورزی و از این قبیل  برنامه‌های سنتی و قدیمی مازندران که در ایام نوروز در شهرهای مازندران نظاره می‌کنم، و پشت این فعالیت‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی فلسفه‌ای از دانش و علم و تجربیات متجلی است که این اقدام را به فال نیک می‌گیرم که هم عاملی برای احیا برنامه‌های سنتی و قدیمی پاره فرهنگ‌هاست و به ویژه ترویج این چنین برنامه‌های  فرهنگی در روستاها، عمیقاً کاری شایسته است.

این فعال فرهنگی ازدیگر اقدامات ارزنده سارمان میراث فرهنگی را هماهنگی و همگرابودن هلال‌احمر، اورژانس، در مسیرجادها را حرکتی موفق برای آسایش مردم دانست.

دیدگاه شما در مورد : مازندران، ارجح‌ترین گزینه برای جذب توریسم داخلی و خارجی است

مازندران، ارجح‌ترین گزینه برای جذب توریسم داخلی و خارجی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS