امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:28:52
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34957

تاریخ انتشار : 26/12/1395 - 15:24

رئیس بیمارستان شهیدفکوری جویبار:

بیمارستان شهیدفکوری تا 2 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید/ رعایت استانداردهای جهانی در این بیمارستان

رئیس بیمارستان شهیدفکوری جویبار اظهارکرد: این بیمارستان توسط یک تیم و گروه تخصصی و بازدیدهای میدانی از مراکز درمانی در کشورهای مختلف و با استانداردهای روز دنیا ساخته شده‌است که حداقل تا 50 سال آینده نیز جوابگوی مراجعه‌کنندگان خواهد بود.

بیمارستان شهیدفکوری تا 2 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید/ رعایت استانداردهای جهانی در این بیمارستان

به گزارش خبرنگار جویباران،رمضان فکوری در مراسم تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بیمارستان شهیدفکوری به خبرنگاران گفت: بیمارستان شهیدفکوری در زمینی به مساحت 30 هزارمتربع و با زیربنای20 هزارمترمربع و 210 تخت خواب و 11 اتاق عمل با استانداردهای بین‌المللی ساخته شد.

وی با بیان این‌که این بیمارستان دارای بخش‌های تخصصی متعددی است بیان‌کرد: از پیشنهاد دکترجان بابایی و پروفسور کتابچی در ایجاد مرکز جامع و بین‌المللی مغز و اعصاب دراین بیمارستان موافقت و استقبال کردیم.

رئیس بیمارستان شهیدفکوری جویبار تصریح‌کرد: طبق تفاهم قرار شد فضا و امکانات را من در اختیار آنان قرار دهم و نیروی انسانی متخصص با دانشگاه خواهدبود.  

فکوری به هزینه ساخت این بیمارستان اشاره و عنوان‌کرد: این بیمارستان از سال 88 ساخت آن آغاز و تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید که بیش از 200میلیارد تومان برای ساخت این مرکز هزینه شده است.

وی افزود: این بیمارستان توسط یک تیم و گروه تخصصی و بازدیدهای میدانی از مراکز درمانی در کشورهای مختلف و با استانداردهای روز دنیا ساخته شده‌است که حداقل تا 50 سال آینده نیز جوابگوی مراجعه‌کنندگان خواهد بود.  

رئیس بیمارستان شهیدفکوری جویبار در پایان از اشتغال حدود 700 نفر دراین بیمارستان، خبر داد. 

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 03 فروردین 1396 - 15:02
    Abbas

    درود بر رمضان فكوري كه بيمارستاني به اين عظمت را با دست خود و نظارت خود و ثرمايه شخصي ،در شهر خود ساخته تا خدمتي شود براي مردم شهر و استان و حتي كشور افسوس كه مردم بجاي حمايت ازين بزرگوار بدنبال تخريب او هستن،بجاي دامن زدن به شايعات بي ارزش حمايت كنيم از همه عزيزاني كه به شهر مردم شهر خدمت ميكنند تا جويباري اباد و سربلند داشته باشيمg

    1 2
دیدگاه شما در مورد : بیمارستان شهیدفکوری تا 2 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید/ رعایت استانداردهای جهانی در این بیمارستان

بیمارستان شهیدفکوری تا 2 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید/ رعایت استانداردهای جهانی در این بیمارستان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS