امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:44:19
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34761

تاریخ انتشار : 17/12/1395 - 16:25

هشتمین و آخرین جلسه ستاداحیاء شهرستان جویبار:

امربه معروف‌و‌نهی از منکر تضمین کننده اجرای سایر فرایض الهی است

هشتمین و آخرین جلسه ستاداحیاء امربه معروف‌و‌نهی از منکر شهرستان جویبار در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

امربه معروف‌و‌نهی از منکر تضمین کننده اجرای سایر فرایض الهی است

به گزارش خبرنگار جویباران،رجبعلی‌وهابی فرماندار جویبار در جلسه ستاداحیاء امربه معروف‌و‌نهی از منکر شهرستان گفت: درمدت این یک‌سال همه دستگاه‌ها و با تلاش دبیر ستاد آقای متولی، شورای امربه معروف‌و‌نهی از منکر جویبار در استان رتبه اول را کسب کرد.

وی به اعزام افراد به راهیان نور اشاره و عنوان‌کرد: راهیان نور یک برنامه بزرگ فرهنگی است که همه دستگاه‌ها باید در اعزام علاقمندان همکاری و اهتمام داشته باشند.

سرهنگ اسماعیل‌نادعلی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جویبار درادامه این جلسه، با بیان این‌که خداوند عامل برتری همه امت‌ها را در امربه معروف‌و‌نهی از منکر می‌داند گفت: امربه معروف‌و‌نهی از منکر تضمین کننده اجرای سایر فرایض الهی است.

وی افزود: راهیان نور یک امربه معروف است و امروز ما باید زیربنای جامعه را با فرهنگ ایثار و شهادت بسازیم.

 فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار با نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا از نامزدها خواست ضمن رعایت امانتداری، اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.

نادعلی به اقدامات اجرایی ستاداحیاء امربه معروف‌و‌نهی از منکر اشاره و تصریح‌کرد: از ابتدای سال تاکنون هشت جلسه ستاد احیاء با 85 مصوبه برگزار، که 96 درصد مصوبات عملی شد.

وی افزود: 245 برنامه در سال جاری توسط ستاد و همکاری سایر دستگاه‌ها اجرا شد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت جویبار تأکیدکرد: باید الگوهای نو فرهنگی برای قشر جوان ایجاد شود زیرا جوانان ما آرمانگرا، تنوع‌طلب، حق‌طلب و حق‌گرا هستند.

حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلیزاده امام‌جمعه جویبار در جلسه ستاداحیاء شهرستان گفت: با نزدیک شدن به ایام عید نوروز از اداره‌های آموزش و پرورش، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی م‌خواهم ضمن رعایت اخلاق و تواضع، خاطره خوشی را برای مسافران رقم بزنند.

وی با اشاره به اعزام علاقمندان به راهیان نور افزود: برخی از افراد که به این اردو می‌روند یک انقلابی در آن‌ها به وجود می‌آید که وصف ناشدنی است.

امام‌جمعه جویبار همچنین از نامزدهای انتخابات شهر و روستا خواست اخلاق انتخاباتی را رعایت و از تخریب چهره سایر افراد پرهیز کنند.

 

دیدگاه شما در مورد : امربه معروف‌و‌نهی از منکر تضمین کننده اجرای سایر فرایض الهی است

امربه معروف‌و‌نهی از منکر تضمین کننده اجرای سایر فرایض الهی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS