امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 09:54:07
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34696

تاریخ انتشار : 15/12/1395 - 16:02

رئیس اداره آموزش استثنایی استان مازندران در جویبار:

کار کردن در این حوزه یک میان‎بُر به بهشت است / مبلمان شهری با شرایط دانش‌آموزان استثنایی متناسب‌سازی شود

رئیس اداره آموزش استثنایی استان مازندران در مجتمع آموزشی انتظار قائم در جویباراظهارکرد: بزرگ‌ترین مشکل آموزش ‌و پرورش استثنایی بحث سرویس دانش‌آموزان با نیازهای ویژه است.

کار کردن در این حوزه یک میان‎بُر به بهشت است / مبلمان شهری با شرایط دانش‌آموزان استثنایی متناسب‌سازی شود

به گزارش خبرنگار جویباران، سیدشمس‌الله حسینی در جلسه بررسی مشکلات مجتمع آموزشی انتظارقائم با بیان این‌که معلمان استثنایی از زحمت‌کش‌ترین قشرها هستند گفت: معلمی و کارکردن دراین عرصه عشق می‌خواهد و خوشحالی این دانش‌آموزان برای معلمان از هر چیزی با ارزش‌تر است.

وی با اشاره به این‌که 50 مدرسه استثنایی درمازندران وجود دارد افزود: ۷ گروه از دانش‌آموزان  با نیازهای ویژه دراین مدارس مشغول به تحصیل هستند.  

رئیس اداره آموزش استثنایی استان مازندران این دانش‌آموزان را با قابلیت و توانمندی بسیار بالا دانست و تصریح کرد: 167 دانش‌آموز در سال جاری به رقابت‌های مختلف کشوری اعزام شدند که ازاین تعداد 137 نفر رتبه اول تا سوم را به دست آوردند.

حسینی خاطرنشان‌کرد: بزرگ‌ترین مشکل آموزش ‌و پرورش استثنایی بحث سرویس دانش‌آموزان با نیازهای ویژه است.

وی با بیان این‌که هزینه یک دانش‌آموز استثنایی ۵ برابر دانش آموز عادی است گفت: از خیرین و آحاد مردم و دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه شهرداری‌ها تقاضا داریم در بهبود وضعیت این فرزندان کمک‌کار ما باشند.

رئیس اداره آموزش استثنایی استان عنوان‌کرد: مبلمان شهری باید با شرایط افراد معلول و دانش‌آموزان استثنایی متناسب‌سازی شود.

حسینی به ظرفیت خیرین برای کمک به این دانش‌آموزان اشاره‌کرد و گفت: برخی از خیرین آماده کمک به این دانش‌آموزان هستند ولی ازنیازمندی این مراکز مطلع نیست و اعتقاد من این است که کار کردن در این حوزه یک میانبُر به بهشت است.

 

دیدگاه شما در مورد : کار کردن در این حوزه یک میان‎بُر به بهشت است / مبلمان شهری با شرایط دانش‌آموزان استثنایی متناسب‌سازی شود

کار کردن در این حوزه یک میان‎بُر به بهشت است / مبلمان شهری با شرایط دانش‌آموزان استثنایی متناسب‌سازی شود

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS