امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 15:25:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34541

تاریخ انتشار : 08/12/1395 - 14:24

گزارش جویباران از مسابقات برگزار نشده قهرمانی مچ اندازی استان در جویبار

لغو مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان به دلیل مبلغ ورودی زیاد برای شرکت کننده ها

مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان که قرار بود6 اسفند در جویبار برگزار شود، به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کننده ها لغو شد.

لغو مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان به دلیل مبلغ ورودی زیاد برای شرکت کننده ها

به گزارش خبرنگار ورزشی جویباران، مسابقات قهرمانی مچ اندازی استان مازندران جهت انتخاب تیم منتخب برای حضور در مسابقات کشوری که قرار بود با همت هیات بدنسازی و کمیته مج اندازی استان در جویبار برگزار شود، به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کننده ها از سوی دبیر هیات بدنسازی لغو شد.

در حالی که ورزشکاران زیادی از سرتاسر شهرهای استان مازندران برای شرکت در این مسابقات، مسافت زیادی را طی کرده و صبح روز جمعه خود را به سال غدیر جویبار رسانده بودند، اما با اعلام پرداخت مبلغ زیاد برای شرکت در این مسابقات شوکه شده و حاضر به پرداخت این مبلغ نشدند تا تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسد و مسابقات از سوی دبیر هیات بدنسازی استان لغو گردد.

در حالی که گفته می شد مبلغ ورودی برای شرکت در مسابقات کشوری در حدود 25000 تومان است، اما مسئولین برگزاری مسابقات استانی اعلام پرداخت مبلغ 50000 تومان برای شرکت در مسابقات قهرمانی استان اعلام کرده بود، که به نظر می رسید مبلغ زیادی باشد.

علی مدانلو، سرپرست کمیته مچ اندازی استان مازندران در گفتگو با خبرگزاری فارس در این باره گفت: ورزشکاران و شرکت کنندگان زیادی از شهرهای دور و نزدیک به جویبار آمده بودند تا در این مسابقات شرکت کنند و مسئولین شهری نیز برای تماشای مسابقات به سالن آمده بودند، حتی بنده از داوران بین المللی نیز برای قضاوت در این مسابقات دعوت کرده بودم، اما شرط پرداخت مبلغ 50000 تومان برای ورزشکاران جهت شرکت در این مسابقات، آن ها را از شرکت کردن منصرف کرد.

وی ادامه داد: با این حال برای احترام به برخی از شرکت کنندگان که در سالن مانده بودند، تصمیم گرفتم مسابقات را به صورت دوستانه برگزار کنم، خوشبختانه بدون دریافت حتی یک ریال ملغ از شرکت کنندگان، مسابقات را راه انداختیم و به نفرات برتر نیز جوایز نفیسی اهدا کردیم.

مدانلو در پایان ضمن بیان این مطلب که امیدوارم در آینده شاهد چنین مشکلات عجیب و غریبی برای برگزاری مسابقات نباشیم خاطر نشان کرد: بابت برگزاری این مسابقات به صورت دوستانه باید از آقایان اقبالیان و فکوری و داوری که در بخش هایی همچون اسپانسرینگ مسابقات و در اختیار گذاشتن سالن غدیر تشکر کنم و این وعده را می دهم که در آینده بزرگترین مسابقات مچ اندازی در کشور را در جویبار برگزار کنم.

دیدگاه شما در مورد : لغو مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان به دلیل مبلغ ورودی زیاد برای شرکت کننده ها

لغو مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان به دلیل مبلغ ورودی زیاد برای شرکت کننده ها

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS