امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 09:52:44
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34429

تاریخ انتشار : 02/12/1395 - 09:55

مربی تیم ملی کشتی آزاد از عملکرد کشتی گیران جویباری گفت:

حجب و حیای یزدانی مانع اعلام شرایط بد جسمانی وی شد/اسماعیلپور بازگشت درخشانی داشت/کمیل آماده تر را در آینده خواهید دید

عباس حاج کناری گفت: اگر یزدانی کادر فنی را از حال بد خود با خبر می‌کرد، مطمئنا کادر فنی از علیرضا کریمی در کشتی‌های بیشتری استفاده می‌کرد، اما حجب و حیای خاص این پسر و اینکه گمان می‌کرد اگر این موضوع را مطرح کند، فکر می‌کنند که دنبال بهانه‌جویی است، شرایط نامساعد جسمانی خود را به زبان نیاورد تا با تزریق آنتی‌بیوتیک‌های زیاد کشتی بگیرد و بدنش جواب ندهد.

حجب و حیای یزدانی مانع اعلام شرایط بد جسمانی وی شد/اسماعیلپور بازگشت درخشانی داشت/کمیل آماده تر را در آینده خواهید دید

عباس حاج‌کناری در گفت‌وگو در خصوص عملکرد کشتی گیران جویباران در مسابقات جام جهانی گفت: مسعود اسماعیل‌پور با کشتی‌های درخشانش در کرمانشاه نوید بازگشت به روزهای اوجش را داد. او قبل از این مسابقات در اردوهای تیم ملی بسیار با انگیزه نشان داد و به تمام نکات ریز و درشت کادر فنی با دقت گوش می‌داد تا دوباره به روزهای اوج خود برگردد.

وی با بیان اینکه حاج‌کناری حتی در هنگام تعطیلی اردوها در خانه کشتی می‌ماند تا بهتر خود را محیای حضور در این مسابقات کند، اضافه کرد: اسماعیل‌پور حتی چند روز مانده به شروع مسابقات دچار سرماخوردگی خفیفی شده بود و خیلی خوب توانست این بیماری را مدیریت کند تا بدنش از فرم ایده‌آل خارج نشود. این کشتی‌گیر در روز مسابقات هم شرایط خوبی داشت و با غیرت مثال‌زدنی خود توانست کشتی‌گیر آمریکایی که چندی پیش به مقام قهرمانی دنیا رسیده بود را با اختلاف شکست دهد.

مربی تیم ملی کشتی کشورمان در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه آیا با نمایش درخشانی که از اسماعیل‌پور در جام جهانی دیدیم، آیا کادر فنی تیم ملی به او اجازه حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی را می‌دهد یا خیر، عنوان کرد: با صحبت‌هایی که دراین زمینه شده و شرایط رو به جلوی اسماعیل‌پور و همچنین ارائه مدارک پزشکی توسط او به کادر پزشکی فدراسیون برای شرکت نکردن در مسابقات اوپن، به احتمال فراوان شورای فنی این اجازه را به اسماعیل‌پور می‌دهد که در مسابقات انتخابی شانس خود را برای پوشیدن دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی پاریس امتحان کند.

مربی مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان درباره کشتی‌های کمیل قاسمی در این مسابقات اظهار کرد: از کمیل قاسمی که با تمام جدیت تمرین می‌کند، انتظاری جزء این نبود و به عینه شاهد بودم که در اردوهای تیم ملی با چه اراده‌ای سختی‌ها را تحمل می‌کرد تا بتواند بدنش را بعد از المپیک ریو به نرم خوبی از آمادگی برساند تا در این مسابقات شرکت کند. کمیل قاسمی را در تورنمنت‌های آینده آماده‌تر از این‌ها خواهید دید.

قهرمان جهان در سال 1997 در مورد شکست حسن یزدانی در فینال مقابل کشتی‌گیر آمریکایی گفت: چند رور قبل از شروع مسابقات جام جهانی یزدانی دچار سرماخوردگی شده بود و بعد از تعطیلی اردوها در حالی که نظر بنده این بود که او به شمال نرود و در خانه کشتی بماند، اما یزدانی به مازندران رفت و هنگام برگشت سرماخوردگی‌اش حادتر شده بود و با همان بیماری پا به روی تشک مسابقات گذاشت و حتی در کشتی‌های دورهای مقدماتی او نیز شاهد بودیم که بعد از گذشت چند دقیقه بدن یردانی کم می‌آورد و  تحلیل می‌رفت.

وی ادامه داد: اگر یزدانی کادر فنی را از حال بد خود با خبر می‌کرد، مطمئنا کادر فنی از علیرضا کریمی در کشتی‌های بیشتری استفاده می‌کرد، اما حجب و حیای خاص این پسر و اینکه گمان می‌کرد اگر این موضوع را مطرح کند، فکر می‌کنند که دنبال بهانه‌جویی است، شرایط نامساعد جسمانی خود را به زبان نیاورد تا با تزریق آنتی‌بیوتیک‌های زیاد کشتی بگیرد و بدنش جواب ندهد. 

مربی مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با بیان اینکه خیلی‌ها علت شکست یزدانی را تغییر وزن او عنوان می‌کنند، اما اینطور نیست و تنها بیماری سرماخوردگی باعث شد که او نتواند آن طور که باید و شاید کشتی بگیرد،ادامه داد: یزدانی در تمرینات بارها نشان داد که در کشتی گرفتن با 86 کیلویی‌ها و حتی 97 کیلویی‌ها هیچ مشکلی ندارد.

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : حجب و حیای یزدانی مانع اعلام شرایط بد جسمانی وی شد/اسماعیلپور بازگشت درخشانی داشت/کمیل آماده تر را در آینده خواهید دید

حجب و حیای یزدانی مانع اعلام شرایط بد جسمانی وی شد/اسماعیلپور بازگشت درخشانی داشت/کمیل آماده تر را در آینده خواهید دید

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS