امروز پنج شنبه 28 دی 1396
ساعت 15:41:56
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 34340

تاریخ انتشار : 29/11/1395 - 13:46

امام‌جمعه جویبار:

عربستان مدعی دروغین اسلام است/ منتظر به اهتزار درآوردن پرچم ایران توسط قهرمانان جویباری در کرمانشاه هستیم

امام جمعه جویبار اظهار کرد: حکام عربستان داعیه رهبری جهان اسلام دارند ولی با صهیونیست‌های کودک‌کوش می‌نشینند و بر سر مردم مظلوم و بی‌دفاع مسلمان یمن بمب می‌ریزند.

عربستان مدعی دروغین اسلام است/ منتظر به اهتزار درآوردن پرچم ایران توسط قهرمانان جویباری در کرمانشاه هستیم

به گزارش خبرنگار جویباران،حجت‌الاسلام محمدتقی نادعلی‌زاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار گفت: بانزدیک شدن به ایام عید از مغازه‌داران می‌خواهیم اجناس خود را با سود منصفانه‌ای به فروش برسانند تا همه مردم قدرت خرید داشته باشند.

وی به مسابقات جام‌جهانی کشتی در کرمانشاه اشاره و عنوان‌کرد: قهرمانان و پهلوانان شهر ما در این مسابقات حضور دارند و تا به‌حال خوش درخشیدند و امیدواریم در بازی فینال نیز پرچم مقدس جمهوری‌اسلامی ایران را به اهتزاز درآورند.

امام‌جمعه جویبار تأکیدکرد: با نزدیک‌شدن به ایام انتخابات شوراهای اسلامی، از نامزدها می‌خواهیم با رعایت تقوا و پرهیزگاری از تخریب و سرکوب شخصیت دیگر نامزدها خودداری کنند.   

نادعلی‌زاده عربستان را مدعی دروغین اسلام دانست و افزود: حکام عربستان داعیه رهبری جهان اسلام دارند ولی با صهیونیست‌های کودک‌کوش می‌نشینند و بر سر مردم مظلوم و بی‌دفاع مسلمان یمن بمب می‌ریزند.

وی با بیان این‌که ما نمی‌خواهیم انقلابمان را با جنگ و اسحله به دیگران صادر کنیم تصریح‌کرد: انقلاب‌اسلامی ایران به دلیل ویژگی برجسته و مردمی و معنوی بودنش در دنیا طرفدارانی دارد و ما با کشورهای همسایه جنگ نداریم و حضور رئیس‌جمهور ایران در این کشورها نیز به همین دلیل است.

امام‌جمعه در پایان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی‌کرد و گفت: این حضور و حماسه عظیم قطعاً پیام خود را به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران رساند و معادلات آنان را تغییر داد. 

 

دیدگاه شما در مورد : عربستان مدعی دروغین اسلام است/ منتظر به اهتزار درآوردن پرچم ایران توسط قهرمانان جویباری در کرمانشاه هستیم

عربستان مدعی دروغین اسلام است/ منتظر به اهتزار درآوردن پرچم ایران توسط قهرمانان جویباری در کرمانشاه هستیم

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS