امروز دوشنبه 27 آذر 1396
ساعت 06:55:14
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3421

تاریخ انتشار : 02/01/1393 - 10:40

اختصاصی / بهترین و بدترین اتفاقات سال 92 از نگاه مسئولین -2

از حضور 4 ملی پوش جویباری در تیم ملی تا جان دادن ده ها جویباری در جاده قائمشهر به جویبار

در هر سال اتفاقات بسیاری برای انسان پیش می‌آید که باگذشت چندین سال باز هم به عنوان خاطره ای تلخ و یا خاطره ای شیرین در ذهن شخص به یادگار می‌ماند و باعث خوشحالی و یا ناراحتی افراد شود.

از حضور 4 ملی پوش جویباری در تیم ملی تا جان دادن ده ها جویباری در جاده قائمشهر به جویبار

به گزارش خبرنگار جویباران، طی گفت و گو هایی با برخی از مسئولین و نخبگان شهرستان جویبار، از آنان در خصوص بهترین و بدترین اتفاق سال 92 در این شهرستان سوال کردیم، که پاسخ‌های آنان به این پرسش در ادامه می‌آید:

**برگزاری سازمان یافته یادواره های شهدا بهترین اتفاق سال 92

دکتر علی سلیلی یکی از نخبگان شهرستان جویبار در این رابطه عنوان کرد: برگزاری با شکوه یادواره های شهدا در راستای اجلاسیه ده هزار شهید استان مازندران یکی از بهترین اتفاقات سال 1392 بوده است.

وی همچنین در خصوص بدترین اتفاق سال 92 گفت: به نظر بنده تعطیلی بیش از نیمی از واحد های شهرک صنعتی جویبار از بدترین اتفاقات سال 92 در این شهرستان بوده است.

**حضور 4 ملی پوش جویباری در تیم ملی از بهترین اتفاقات شهرستان جویبار

محمد علی رحیمی رئیس شورای شهرستان جویبار اظهار داشت: قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در جام جهانی  و درخشش 4 ملی پوش جویباری در این تیم از بهترین اتفاقات سال 92 بوده است.

وی عدم توجه مسئولین به مشکلات جاده جویبار به قائمشهر را بدترین اتفاق عنوان کرد و گفت: به نظر بنده عدم توجه مسئولین به کشته شدن جمعی از عزیزان جویباری در جاده جویبار به قائمشهر و عدم تخصیص اعتبار برای ترمیم این جاده از بدترین اتفاقات سال 92 در این شهرستان است.

این عضو شورای شهر جویبار هم چنین عدم توجه مسئولین استانی و کشوری به کشتی گیران جویباری را از دیگر اتفاقات بد سال 92 برشمرد.

**انتخاب جویبار به عنوان پایتخت کشتی جهان بهترین اتفاق در سال جاری

دکتر حمید بخشی شهردار جویبار در پاسخ به سؤال خبرنگار جویباران عنوان کرد: به نظر بنده بهترین اتفاق برای جویبار انتخاب شهر جویبار به عنوان پایتخت کشتی ایران و جهان بوده است.

وی هم چنین سل 92 را بهترین سال برای خود دانست و افزود: برای بنده هم امسال بهترین سال بوده سات چرا که فرصت خدمتگزاری برای شهروندان جویباری برایم فراهم شده است.

**فراوانی انواع سرقت ها در جویبار از بدترین اتفاقات سال 92

قاسمی رئیس شورای شهر کوهی خیلی در خصوص این سوال به خبرنگار ما گفت: یکی از بهترین اتفاقات شهرستان جویبار که مطمئنا هم به آن اذعان دارند حضور 4 کشتی گیر جویباری در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد و قهرمانی در جام جهانی بوده است.

وی به بدترین اتفاقات سال 92 در شهرستان جویبار نیز اشاره کرد و گفت: فراوانی انواع سرقت ها در جویبار و عدم برخورد مناسب انتظامی و قضایی به این سرقت ها از بدترین اتفاق سال 92 می باشد.

**بدترین اتفاق از نظر من خسارت های ناشی از برف به کشاورزان است

سلیمان حاتم نژاد مدیر سازمان جهاد کشاورزی جویبار به بهترین اتفاق در حوزه کاری خود اشاره کرد و گفت: افزایش تولید محصولات زراعتی و باغی و همچنین اخذ گواهینامه برند محصول سالم برای اولین بار درکشور در سطح 70 هکتار از مهمترین اتفاقات سال 92 در جویبار می باشد.

وی همچنین بارش برف و خسارت های فراوان به محصولات باغی و دامی کشاورزان را از بدترین اتفاقات سال 92 برشمرد.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : از حضور 4 ملی پوش جویباری در تیم ملی تا جان دادن ده ها جویباری در جاده قائمشهر به جویبار

از حضور 4 ملی پوش جویباری در تیم ملی تا جان دادن ده ها جویباری در جاده قائمشهر به جویبار

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS