امروز جمعه 04 اسفند 1396
ساعت 01:59:36
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3412

تاریخ انتشار : 29/12/1392 - 08:30

اختصاصی / پیام شهردار جویبار به مناسبت عید نوروز:

سال جدید موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است

شهردار شهر جویبار به مناسبت عید نوروز پیام تبریکی را صادر کرد.

سال جدید موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است

به گزارش جویباران، دکتر حمید بخشی به مناسبت آغاز سال نو طی پیام عید نوروز را به همه هموطنان و همشهریان تبریک گفتند بر همین اساس یک نسخه از این پیام به دفتر پایگاه خبری تحلیلی جویباران ارسال شده است.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آمد بهار خرم و آمد رسول یار ...

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به خصوص مسافرين نوروزي به جويبار پايتخت كشتي ايران كه از سوي فدراسيون جهاني كشتي  (فيلا) ملقب شده است ، تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای تمام ملت شریف ایران  بويژه رهبر معظم انقلاب امام خامنه اي (مد ظل العالي) سالي توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم .

آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان است.بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غباروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت .

نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است.ملت ما با همدلی و همبستگی ، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.

انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان ، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر امام شهیدان و شهیدانمان درود فرستیم . و طول عمر با عزت را براي رهبر فزانه مان در اين بهار زيبا از درگاه احديت مسألت كنيم.

اینک و در آستانه سال های بلوغ و بالندگی ایران اسلامی ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم ایران برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم .

در این عید سعید باستانی ،در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب     می کنیم که :"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال".

با عنايت به اينكه چند ماهي است كه مسئوليت اداره امور شهر جويبار راعهده دار شده ام با خدای خويش پيمان بسته ام جزء در جهت تأمين رضايت او كه در گرو رضايت خلق است حركت نكنم و در اين مسير بتوانم با همدلي و مشاركت خوب همه شهروندان و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر با افزايش  فعاليتها خدمات شايسته ای به شهروندان ارائه دهم تا چهره ای متفاوت از شهر خود در سال آينده شاهد باشيم.

دکتر حمید بخشی - شهردار شهر جویبار

دیدگاه شما در مورد : سال جدید موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است

سال جدید موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS