امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:24:43
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33930

تاریخ انتشار : 14/11/1395 - 08:05

فرمانده‌سپاه ناحیه‌جویبار:

انقلاب اسلامی ایران در روزگار قحطی انسانیت به وقوع پیوست/ انقلاب اسلامی ایران یعنی 38 سال ایستادگی و مقاومت

فرمانده‌سپاه ناحیه‌جویبار گفت: انقلاب‌اسلامی ایران در طول این سی‌وهشت سال در برابر تمام فتنه‌ها، توطئه‌ها و مکرها، راه پرصلابت خود را ادامه داد و با هدایت حکیمانه رهبر معظم، این انقلاب را به انقلاب امام‌زمان(عج) وصل خواهد کرد.

انقلاب اسلامی ایران در روزگار قحطی انسانیت به وقوع پیوست/ انقلاب اسلامی ایران یعنی 38 سال ایستادگی و مقاومت

سرهنگ اسماعیل‌نادعلی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با تبریک سی‌و‌هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی ایران، این انقلاب را جلوه‌ای از نهضت پرعظمت حضرت رسول‌الله دانست و گفت: انقلاب ما اسلام را زنده و دنیا را برای ظهور آخرین منجی بشریت امام‌زمان(عج) آماده کرد.

وی افزود: انقلاب‌اسلامی ایران ریشه در انقلاب پیامبر مکرم اسلام دارد که باعث بقا و حیات آن شده است.

فرمانده‌سپاه ناحیه‌جویبار با بیان این‌که حضرت‌امام با تکیه بر دریای خروشان مردم و اتکا و اعتماد به خداوند این انقلاب را به پیروزی رساند اظهار داشت: مردم عزیز ایران نیز با استقبال و آغوش‌گرم، امام و انقلاب را با جان و دل پذیرفتند، چرا که تشنه مودت، محبت و دیانت بودند.

نادعلی تصریح‌کرد: انقلاب‌اسلامی ایران در طول این سی‌وهشت سال در برابر تمام فتنه‌ها، توطئه‌ها و مکرها، راه پرصلابت خود را ادامه داد و با هدایت حکیمانه رهبر معظم، این انقلاب را به انقلاب امام‌زمان(عج) وصل خواهد کرد.

وی افزود: انقلاب‌اسلامی ایران تجلی شکوهمند حماسه‌ای است که در روزگار قحطی انسانیت، صفحه‌زرین را در تاریخ حیات ما گشوده است و هندسه قدرت شکل‌گرفته در عرصه جهانی را برهم زد.

فرمانده‌سپاه ناحیه‌جویبار به بازتاب انقلاب اسلامی در عرصه داخلی و خارجی اشاره و عنوان‌کرد: این انقلاب نه تنها معادلات داخلی و مناسبات جهانی را تغییر داد بلکه ساختار نظام سلطه استکباری را هم برهم زدکه این برگرفته از ندای خون‌خواهی، معنویت، آزادی و استقلالی بود که در گوش جهانیان طنین‌انداز شد.

نادعلی با بیان این که برنامه‌های این دهه با شعار محوری گفتمان انقلابیگری، زمینه‌ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصادمقاومی؛ از 12 تا 22 بهمن ادامه خواهد یافت.

وی افزود: 460 برنامه متعدد در سطح شهرستان توسط سپاه ناحیه مقاومت، حوزه‌های مقاومت و پایگاه‌های محلی بسیج برگزار خواهد شد. 

دیدگاه شما در مورد : انقلاب اسلامی ایران در روزگار قحطی انسانیت به وقوع پیوست/ انقلاب اسلامی ایران یعنی 38 سال ایستادگی و مقاومت

انقلاب اسلامی ایران در روزگار قحطی انسانیت به وقوع پیوست/ انقلاب اسلامی ایران یعنی 38 سال ایستادگی و مقاومت

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS