امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 05:10:33
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3375

تاریخ انتشار : 26/12/1392 - 19:42

اختصاصی / فرماندار شهرستان جویبار مطرح کرد:

مدیران مربوط به ستاد تسهیلات سفر حق مرخصی در ایام نوروز را ندارد

فرماندار شهرستان جویبار گفت: با توجه به اینکه حضور مدیران مربوطه برای بهتر اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیلات سفر مهم است لذا هیچ مدیری حق مرخصی در ایم نوروز را ندارد.

مدیران مربوط به ستاد تسهیلات سفر حق مرخصی در ایام نوروز را ندارد

به گزارش خبرنگار جویباران، رضا گنجی عصر امروز در آخرین جلسه شورای اداری سال 92  در ابتدای صحبت های خود از تمامی مسئولین برگزاری یادواره شهدای دونچال تقدیر وتشکر کرد و حضور شهید خوشنام را در جویبار مهم دانست و گفت: حضور این شهید در جویبار باعث نورانی شدن فضای شهرستان شده است.

وی در ادامه قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد را تبریک گفت و افزود: حضور 4 کشتی گیر از جویبار باعث افتخار این شهرستان شده است لذا از همه کسانی که زمینه حضور این 4 کشتی گیر را به تیم ملی فراهم کرده اند تشکر میکنم.

فرماندار شهرستان جویبار سال 92 را سال حماسه سازی مردم معرفی و تصریح کرد: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب سال 92 را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامیدند در ابتدای کار مردم حماسه سیاسی را با برگزاری یک انتخابات باشکوه به وجود آوردند اما حماسه اقتصادی که یکی از وظایف مسئولین بوده متاسفانه به اجرا در نیامد.

وی افزود: بنده اول از همه به خودم برای برآورده نکردن اهداف حماسه اقتصادی در شهرستان نمره بسیار پائینی میدهم، چرا که در حوزه های مختلف میشد کارهای بزرگی انجام گیرد که متاسفانه انجام نشده است.

رضا گنجی یکی از اهداف دولت تدبیر و امید را حل مشکلات معیشتی مردم دانست و خاطر نشان کرد: ما مدیران این دولت هستیم پس باید خودرا با اهداف این دولت یعنی حل مشکلات معیشتی مردم هماهنگ کنیم.

وی یکی دیگر از حماسه های سیاسی امسال را حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن معرفی کرد.

فرماندار شهرستان جویبار در ادامه به انجام مصوبات ستاد سفرهای نوروزی شهرستان اشاره و تأکید کرد: مدیران باید با آنچه که در توان دارند وارد عرصه بشوند و این مصوبات را اجرایی کنند.

وی افزود: یکی از این مصوبات پاکسازی ورودی شهر است که حتی استاندار مازندران هم نسبت به این امر به بنده هشدار داده است لذا مدیران مربوطه در این امر هرچه سریعتر نسبت به اجرایی کردن مصوبات اقدام کنند.

رضا گنجی در پایان با اشاره به اینکه هیچ یک از مدیران حق رفتن به مرخصی در ایام نوروز را ندارند خاطر نشان کرد: ما مسئول هستیم  و نسبت به مردم تعهد داریم به خاطر همین باید نسبت به حضور مستمر در ایام نوروز احتمام جدی داشته باشیم.

انتهای پیام / م.ف

دیدگاه شما در مورد : مدیران مربوط به ستاد تسهیلات سفر حق مرخصی در ایام نوروز را ندارد

مدیران مربوط به ستاد تسهیلات سفر حق مرخصی در ایام نوروز را ندارد

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS