امروز دوشنبه 30 بهمن 1396
ساعت 19:31:43
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3366

تاریخ انتشار : 25/12/1392 - 21:10

گفتگو با پدر قهرمان وزن 60 کیلوگرم کشتی ایران :

محمود اسماعیل پور: کشتی گیران ما با غیرت و ایستادگی آمریکا را به زانو در آوردند

به بهانه پیروزی کشتی گیران آزادکار کشورمان در برابر تیم آمریکا گفتگوی کوتاهی را با پدر مسعود اسماعیل پور انجام دادیم که در زیر می خوانید.

محمود اسماعیل پور: کشتی گیران ما با غیرت و ایستادگی آمریکا را به زانو در آوردند

به گزارش جویباران، محمود اسماعیل پور در گفتگو با خبرنگار ما، به تجربه بالا رسول خادم اشاره کرد وگفت: شکر خدا با توجه به تجربه و دورنگری آقای رسول خادم و نیز حمایت های بی دریغ ایشان ، تمامی کشتی گیران با روحیه ی قوی و غیرت در مقابل حریفان خود حاضر شدند.

وی افزود: آقای رسول خادم بسیار خوب پشتوانه سازی کرد و در ترکیب تیم از کشتی گیران با تجربه در کنار کشتی گیران تازه کار و جوان استفاده کرده است.

این مربی کهنه کار استان مازندران با اشاره به اینکه نباید هند را دست کم بگیریم تصریح کرد: امید ما برای پیروزی بسیار زیاد است ولی نباید هند را دست کم بگیریم چرا که کشتی گیران سبک وزن این تیم قوی هستند ولی در سنگین وزن حریف کشتی گیران ایرانی نخواهند بود.

اسماعیل پور به پیروزی های  پسرش اشاره و تأکید کرد: مسعود جوان شاداب و پر انرژی است و علاوه بر قدرت از تکنیک خوبی هم برخوردار است، با این وجود برای پیروزی او امید زیادی دارم و می خواهم که در آستانه ی سال جدید این پیروزی ها را به ایرانیان ، مازنی ها و به خصوص جویباری های با غیرت و عزیز تقدیم بکند.

وی به کشتی های عزت الله اکبری هم گریزی زد و خاطر نشان کرد: عزت الله اکبری در مقابل جردن باروس بسیار زیبا و با غیرت کشتی گرفت چرا که باروس یک افسانه است و تنها کسی که می تواند با او برابری کند همین عزت الله اکبری است.

وی افزود: در ضمن نباید میزبانی آمریکا را نادیده بگیریم چرا که همین موضوع باعث افزایش روحیه ی کشتی گیران آمریکایی می شود، با این حال می بینیم که چگونه تیم ملی ایران اسلامی با غیرت بر تیم آمریکا غلبه کرده است.

اسماعیل پور گفت: با غیرت ایستادن در مقابل قدرت های جهانی از شاخصه های جوانان غیور این سرزمین است و پهلوانان کشتی گیر کشورمان به خوبی به جهان نشان دادند که می توان آمریکا را نیز در خاک خودش به زانو در آورد.

مربی کشتی ساز جویبار رسول خادم را یک نعمت برای کشتی معرفی کرد و گفت: زمانی که خادم در راس امور قرار گرفت در واقع کشتی ایران متحول گردید و در مواجهه با مشکلات گوناگون همیشه پیروز و سربلند بیرون آمد و تیم ملی هم از آن زمان پیروزی های غرور آفرین و زیبایی را به این ملت تقدیم نموده است.

منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : محمود اسماعیل پور: کشتی گیران ما با غیرت و ایستادگی آمریکا را به زانو در آوردند

محمود اسماعیل پور: کشتی گیران ما با غیرت و ایستادگی آمریکا را به زانو در آوردند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS