امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 17:28:12
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33594

تاریخ انتشار : 30/10/1395 - 10:09

درجلسه ستاد احیا امر‌به معروف‌ونهی از منکر شهرستان جویبار مطرح شد

ضرورت فرهنگ‌سازی تذکر لسانی در جامعه / فراهم بودن فرصت و ظرفیت کار برای فعالیت‌های فرهنگی در شهرستان

جلسه ستاد احیا امر‌به معروف‌ونهی از منکر شهرستان جویبار در شهرداری کوهی خیل برگزار شد.

ضرورت فرهنگ‌سازی تذکر لسانی در جامعه / فراهم بودن فرصت و ظرفیت کار برای فعالیت‌های فرهنگی در شهرستان

به گزارش خبرنگار جویباران، قربان‌متولی دبیر ستاد احیا امربه معروف‌ونهی از منکر شهرستان دراین جلسه با بیان این‌که باید شورای امربه معروف‌ونهی از منکر در روستاها نیز تشکیل شود گفت: شکل‌گیری شوراهای امربه معروف در روستاها در پیشبرد اهداف ستاد بسیار مؤثر است.

وی‌افزود: در پایان سال از فعالان این حوزه در سطح شهرستان تجلیل به عمل خواهد آمد.

رجبعلی‌وهابی نایب‌رئیس ستاد احیا در شهرستان جویبار گفت: دبیران جلسه نسبت به اجرای مصوبات گذشته اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی وضعیت فرهنگی شهرستان را مطلوب دانست و افزود: فضا و وضعیت فرهنگی شهرستان قابل قبول است اما فرصت و ظرفیت کار برای بهتر شدن این فضا نیز فراهم است.

نایب رئیس ستاد امربه معروف‌و‌نهی از منکر به فرصت‌ها پیش‌رو در فضای مجازی اشاره و عنوان‌کرد: باید از این فضا به نحو احسن برای پیشبرد اهداف فرهنگی، دینی، علمی، اجتماعی و... بهره برد.

وهابی به مسئولین دستگاه‌های اجرایی هشدار داد از هرگونه دخالت و فعالیت در عرصه اتتخاباتی خودداری کنند که در صورت مشاهده شدیداً برخورد خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمدتقی‌نادعلیزاده رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر دراین جلسه به برخی از گلایه‌ها شهروندان جویباری اداره گاز اشاره کرد و گفت: نحوه مدیریت این‌گونه نیست که شهر را متشنج کرد بلکه باید با آرامش شهر را مدیریت کرد.

وی افزود: امر به معروف‌و‌نهی از منکر به‌عنوان یک  واجب فراموش شده در جامعه ما مطرح است که باید این واجب فراموش شده در کشور احیا شود.

رئیس ستاد امربه معروف‌ونهی از منکر بهترین ویژگی امت اسلامی را انجام امربه معروف‌ونهی از منکر دانست و تأکیدکرد: در جامعه اسلامی تکلیف عامه مردم امربه معروف‌ونهی از منکر با لسان است و باید این تذکر لسانی به صورت یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

دیدگاه شما در مورد : ضرورت فرهنگ‌سازی تذکر لسانی در جامعه / فراهم بودن فرصت و ظرفیت کار برای فعالیت‌های فرهنگی در شهرستان

ضرورت فرهنگ‌سازی تذکر لسانی در جامعه / فراهم بودن فرصت و ظرفیت کار برای فعالیت‌های فرهنگی در شهرستان

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS