امروز شنبه 30 دی 1396
ساعت 04:22:42
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33470

تاریخ انتشار : 26/10/1395 - 08:52

معاون سیاسی‌وامنیتی استاندار:

آیت‌الله هاشمی تاریخ ماندگار انقلاب است/ رمز پیروزی و موفقیت کشور وحدت و اطاعت از ولایت است

معاون سیاسی‌وامنیتی استاندار مازندران اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در جای‌جای انقلاب و بازگشت اعتدال و عقلانیت در کشور نقش بی‌بدیل داشت.

آیت‌الله هاشمی تاریخ ماندگار انقلاب است/ رمز پیروزی و موفقیت کشور وحدت و اطاعت از ولایت است

به گزارش خبرنگارجویباران، علیرضایونسی در مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در شهرستان جویبار به حوادث دوران انقلاب اشاره و عنوان‌کرد: دراین سه دهه پیچ‌و‌خم‌های خطرناک و فراوانی برای انقلاب رقم خورد اما همیشه دست خداوند همراهمان بود و بسلامت از آن گذر کردیم. 

وی برجام را هنر انقلاب اسلامی‌ایران دانست و گفت: برجام مذاکره بزرگ‌ترین و قدرتمندترین کشورهای جهان با ملت مظلوم اما با مردانی شجاع، صالح و مجاهدان میدان سخت جنگ نرم بود که بعد از سالیان طولانی کاری کردند که جهانیان در برابر ملت ایران سر خم کنند و تمام قطعنامه علیه ایران را لغو کردند.  

معاون سیاسی‌وامنیتی استاندار با بیان این‌که بمباران تبلیغات مسموم علیه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی شده بود اظهار داشت: مظلومیت آیت‌الله هاشمی فراوان است ولی نسل جدید با توجه به تبلیغات مسموم علیه هاشمی، در انتخابات خبرگان و در تشیع پیکر وی سنگ تمام گذاشتند.

یونسی تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هیچ‌گاه مشکلات شخصی را به مسائل انقلاب گره نمی‌زد  اما در حق او بد کردند.

وی هاشمی را تاریخ ماندگار انقلاب دانست و گفت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در جای‌جای انقلاب و بازگشت اعتدال و عقلانیت در کشور نقش بی‌بدیل داشت.

معاون سیاسی‌وامنیتی استاندار افزود: بعد از تشیع امام خمینی(ره) باشکوه‌ترین تشیع برای آقای هاشمی رقم خورد و حکمت آن این است که انسان در هر شرایطی باید به رسالت خود عمل کند.

 یونسی با بیان این‌که تشیع پیکر هاشمی نشان از وجود وحدت در جامعه بود، گفت: هنر انسان‌های شایسته این است که حیات و ممات آن‌ها باعث عزت وحدت است و هاشمی این‌گونه بود.

وی درپایان رمز پیروزی و موفقیت کشور را وحدت و اطاعت از ولایت دانست تأکید‌کرد: امروز عزت دولت، عزت اسلام و انقلاب است، دولت با شرایط بد اقتصادی به دنبال ایجاد بهترین وضعیت برای مردم و ارتقاء جایگاه نظام جمهوری اسلامی‌ایران در دنیا است. 

 

دیدگاه شما در مورد : آیت‌الله هاشمی تاریخ ماندگار انقلاب است/ رمز پیروزی و موفقیت کشور وحدت و اطاعت از ولایت است

آیت‌الله هاشمی تاریخ ماندگار انقلاب است/ رمز پیروزی و موفقیت کشور وحدت و اطاعت از ولایت است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS