امروز چهار شنبه 02 اسفند 1396
ساعت 03:13:30
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3347

تاریخ انتشار : 25/12/1392 - 13:02

اختصاصی / رئیس مرکز مطالعات نهاجا در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

آماده ی پاسخگویی به هر نوع گزینه ای هستیم / گزینه های روی میز برای ما بی معنی است

رئیس مرکز مطالعات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نهاجا وهمه نهاد های ارتش جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ گویی به گزینه های دشمنان در آمادگی کامل به سر می برند.

آماده ی پاسخگویی به هر نوع گزینه ای هستیم / گزینه های روی میز برای ما بی معنی است

سردار حسین چیت فروش در گفتگو با خبرنگار جویباران به یاوه گویی های اخیر آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا باید بداند که ما آماده ی پاسخگویی به هر نوع گزینه ای هستیم.

وی این یاوه گویی ها و شعارها را جوک سیاسی معرفی کرد و افزود: وحدت آحاد مختلف جامعه و پیروی از اشارات و دستورات ولی فقیه پاسخ ما به این نوع شعارها خواهد بود.

رئیس مرکز مطالعات نهاجا تصریح کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آسمان ها را درک کرده است و با رصد کردن کشور های همسایه در طول جنگ هایشان به طور کامل از نقاط ضعف دشمنان آگاه است.

وی افزود:دنیا نیز به این موضوع واقف است که ایرانیان با اعتقاد، مطالعه و بررسی روش های مختلف، دستاوردهای چشمگیری را کسب کرده اند به همین دلیل گزینه های روی میز آنها برای ما هیچ گونه معنی ندارد.

چیت فروش پیرامون آمادگی نیروی هوایی در مقابله با دشمنان خاطر نشان کرد: نیروی هوایی در تمام زمینه ها پیشتاز بوده و یک نیروی واکنش سریع تلقی می شود، به همین دلیل هر نیروی ویژه دشمنان ویژه ای هم دارد اما این نیرو با تجربه ی دوران دفاع مقدس آموزش های کامل را دیده و در آمادگی کامل قرار داد.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به طرح نسب المان سردار شهید ذبیحی در شهرستان جویبار اشاره کرد و گفت: با توجه به سابقه ی 15 ساله ی شخصی در امر نصب المان ها در شهر های مختلف کشور ، این المان ها و نمادها همیشه مورد توجه و استقبال مردم قرار گرفته است و در برخی موارد هم به تفرجگاه خانواده ها تبدیل شده و به زیبایی شهرها بسیار کمک کرده است.

وی در پایان افزود: ما به اسطوره هایی همچون شهید ذبیحی، شهید دوران و شهید بابایی نیازمندیم چرا که آنها با انجام عملیات های استشهادی تاثیرات عمیقی در تاریخ داشته اند و مطمئنا استفاده از این المان ها می تواند پلی برای ارتباط نسل جوان با حماسه ی حسینی باشد چرا که حماسه سازی این شهدا در دفاع مقدس زمینه ساز درک حماسه ی امام حسینی و عاشورایی است.

انتهای پیام/م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : آماده ی پاسخگویی به هر نوع گزینه ای هستیم / گزینه های روی میز برای ما بی معنی است

آماده ی پاسخگویی به هر نوع گزینه ای هستیم / گزینه های روی میز برای ما بی معنی است

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS