امروز یکشنبه 26 آذر 1396
ساعت 04:01:28
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


آخرین اخبار
چاپ

کد خبر : 33369

تاریخ انتشار : 22/10/1395 - 12:49

دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف یک قبضه آر پی جی

به گزارش جویباران،فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۴۰۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری سه قاچاقچی سابقه‌دار در جریان درگیری ماموران انتظامی با قاچاقچیان مسلح در استان خبر داد.
 

 سردار حسین رحیمی اظهار داشت: در درگیری ماموران انتظامی با قاچاقچیان مسلح یک تن و 402 کیلوگرم انواع مواد مخدر، دو قبضه سلاح کلاش و یک آر پی جی کشف شد و سه قاچاقچی سابقه‌دار دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در سلسله عملیات‌های منسجم علیه قاچاقچیان مسلح، ماموران انتظامی شهرستان‌های مهرستان، سیب و سوران و" خاش" یک باند بزرگ را که با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جا‌به‌جایی مقادیر معتنابهی مواد مخدر به صورت مسلحانه در محورهای فرعی شهرستان مهرستان را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی شبانه‌روزی، روز گذشته یگان‌های عملیاتی پلیس، دو دستگاه خودرو پژو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

رحیمی با اشاره به ورود قاچاقچیان به کمین پلیس گفت: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار گرفتن لاستیک‌های این خودروها، ضمن دستگیری دو قاچاقچی مسلح که در این درگیری مجروح شده بودند، 788 کیلوگرم تریاک، 26 کیلوگرم هروئین و 24 کیلوگرم حشیش را به همراه دو قبضه سلاح کلاش، یک قبضه آر پی جی، دو گلوله و 9 خرج مربوطه را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان همچنین از شناسایی یک باند توزیع کننده دیگر مواد مخدر که با استفاده از خودروهای سنگین اقدام به جا‌به‌جایی مواد مخدر می‌کردند خبر داد و گفت: در این عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی خراسان رضوی و فرماندهی انتظامی غرب تهران با شناسایی و توقیف یکدستگاه کامیون در زاهدان، در بازرسی آن 564 کیلوگرم تریاک را کشف و یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

 

 

 

 

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف یک قبضه آر پی جی

دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف یک قبضه آر پی جی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS