امروز پنج شنبه 03 اسفند 1396
ساعت 09:54:57
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33120

تاریخ انتشار : 13/10/1395 - 09:48

فرمانده سپاه ناحیه جویبار:

طلاب و روحانیون در تمام زمینه‌ها الگو و اثرگذار هستند/ طلاب مانع انحطاط دینی و اعتقادی پیکره اجتماع شوند

فرمانده سپاه ناحیه جویبار اظهار داشت: افتخار جمهوری اسلامی ایران این است که در حال حاضر حوزه‌های علمیه زنانی را تربیت می‌کنند که هم‌طراز نیروهای انقلابی است.

طلاب و روحانیون در تمام زمینه‌ها الگو و اثرگذار هستند/ طلاب مانع انحطاط دینی و اعتقادی پیکره اجتماع شوند

به گزارش خبرنگار جویباران، سرهنگ اسماعیل نادعلی در نشست بصیرتی و سیاسی بانوان طلبه شهرستان جویبار گفت: زن به‌عنوان اساس خانواده وظیفه هدایت و نظارت بر فرزندان و حرکت جامعه به‌سوی بالندگی و شکوفایی جامعه را دارد.

وی با اشاره به نقش زنان در تمام عرصه‌ها به‌ویژه سیاست تأکید کرد: بانوان طلبه با ترویج و تشریح مسائل دینی جامعه باید مانع انحطاط  دینی و اعتقادی پیکره اجتماع شوند. 

فرمانده سپاه ناحیه جویبار تصریح کرد: موقعیت استراتژیک ایران در منطقه و تأثیراتی که در بیداری و پایداری دیگر ملت‌ها دارد، لازم است به فرموده رهبری افسران این نظام به فکر تجهیز علمی و فکری برای مقابله بانفوذ دشمن باشند.

 

نادعلی بابیان این‌که طلبه‌ها مدافع حرم ولایت هستند گفت: شما مدافعان حریم ولایت هستید؛ باید فضا را برای ظهور آخرین منجی مهیا کنید که لازمه آن داشتن روحیه جهادی و انقلابی برگرفته از سیره حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) است.

وی افزود: افتخار جمهوری اسلامی ایران این است که در حال حاضر حوزه‌های علمیه زنانی را تربیت می‌کنند که هم‌طراز نیروهای انقلابی است.

فرمانده سپاه ناحیه جویبار در پایان با تأکید بر دفاع از ولایت مطلقه فقیه گفت: متأسفانه دشمن با نشانه گرفتن موضوع ولایت‌فقیه، می‌خواهد روح انقلابی و عاشورایی و نیز مسئله مهدویت را بی‌اساس و بی‌اثر سازد درحالی‌که مردم در برهه‌های مختلف انقلاب اثبات کردند که ولایت مطلقه فقیه را پذیرفته و تا پای خون خود برای حفظ آن ایستادگی می‌کنند.

دیدگاه شما در مورد : طلاب و روحانیون در تمام زمینه‌ها الگو و اثرگذار هستند/ طلاب مانع انحطاط دینی و اعتقادی پیکره اجتماع شوند

طلاب و روحانیون در تمام زمینه‌ها الگو و اثرگذار هستند/ طلاب مانع انحطاط دینی و اعتقادی پیکره اجتماع شوند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS