امروز شنبه 25 آذر 1396
ساعت 20:00:49
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 3312

تاریخ انتشار : 22/12/1392 - 19:00

اختصاصی / رئیس صنعت و معدن جویبار در گفتگو با جویباران مطرح کرد:

بازار شب عید به صورت روزانه توسط بازرسین کنترل می شود / توزیع کالاهای تنظیم بازار درآخرین هفته سال

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار گفت: کلیه فروشگاه های شهرستان جویبار به صورت روزانه و تمام وقت توسط بازرسان این اداره کنترل می شود.

بازار شب عید به صورت روزانه توسط بازرسین کنترل می شود / توزیع کالاهای تنظیم بازار درآخرین هفته سال

محمود فیروزجایی در گفتگو با خبرنگار جویباران مقدار صادارت کالا از شهرستان جویبار در سال 92 را 53 هزار و 500 تن اعلم کرد و گفت: در سال 1392 بیش از 48 میلیون دلار کالا از شهرستان جویبار به هفت کشور دیگر صادر شد.

وی افزود: بیش از 90 درصد از صادرات شهرستان جویبار توسط شرکت جویبار لوله انجام شده است.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت تعداد واحد های صنفی شهرستان جویبار را 4 هزار و 500 واحد اعلام کرد و اظهار داشت: این 4 هزار و 500 واحد زیر نظر 12 اتحادیه مشغول به فعالیت میباشند.

وی با اشاره به اینکه 1700 نفر در واحد های صنعتی جویبار مشغول به فعالیت هستند اظهار کرد: شهرستان جویبار دارای 74 واحد صنعتی می باشد که عمده تولیداتشان ؛ قوطی و پروفیل فولادي؛قوطي وپروفيل آلومينيومي ،انواع لوله های پلی اتیلن فشار قوی آب و گاز، انواع توری و فنس ، رابیتس ومفتول فلزي، روغن نباتی،کنجاله سویا ، بسته بندي وفرآوري برنج، انواع کیسه های پلی اتیلن برای مصارف کشاورزی و صنعتی، سیستم های تحت فشار آبیاری قطره ای و تصفیه خانه های صنعتی ، ادوات و دنباله بنده های کشاورزی و ... می باشد.

فیروزجایی مقدار میوه ذخیره شده برای پایان سال را 60 تن اعلام کرد و گفت: درسال جاري مقدار30تن سيب و30تن پرتغال برای تنظيم بازار شب عيد به جویبار اختصاص داده شد كه همگام با سايرشهرهای استان مازندران درروزهاي پايانی سال توزيع خواهدشد.

وی افزود: همچنین برای تنظيم بازار گوشت قرمز نیز مقدار 1500تن گوشت منجمد شده به اين شهرستان اختصاص يافته است كه توسط فروشگاه های منتخب درحال توزيع مي باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت از بازرسی های تمام وقت بازار توسط ناطرین این اداره خبر داد و خاطر نشان کرد: باهمكاری خوب مجموعه اتحاديه ها واتاق اصناف واداره تعزيرات حكومتي و همچنین نيروي انتظامی درقالب اكيپ هاي خودرویی وپياده، به صورت تمام وقت باهرگونه تخلف اقتصادي توسط بازاریان برخورد خواهد شد.

وی افزود: همشهریان عزیز می توانند به صورت حضوری (از ساعت 30/7 صبح تا 19) و تماس با شماره 124 تخلفات اقتصادی ازقبيل گرانفروشی، كم فروشی، عدم درج قيمت، عدم صدورفاكتور، تقلب و سایر موارد صنفی را اعلام تا دراسرع وقت رسیدگی های مورد نظر صورت گیرد.

محمود فیروزجایی تعداد پرونده های مورد رسیدگی را 527 فقره اعلام کرد و گفت: ازابتدای سال جاری تا به امروز از بیش از 6 هزار واحد صنفی در سطح شهرستان بازديد به عمل آمده که 527 واحد صنفی دچار تخلف شده اند كه كليه پرونده هاجهت صدورراي به اداره تعزيرات حكومتی جهت اقدامات بعدی ارسال شد.

وی در پایان ضمن توصیه ای به جامعه بزرگ اصناف خاطر نشان کرد: جامعه بزرگ اصناف در جویبار در این روزهای پایانی سال انصاف رارعايت كرده و با بازرسين وضابطين اين اداره همكاری های لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام / م.صادقی

دیدگاه شما در مورد : بازار شب عید به صورت روزانه توسط بازرسین کنترل می شود / توزیع کالاهای تنظیم بازار درآخرین هفته سال

بازار شب عید به صورت روزانه توسط بازرسین کنترل می شود / توزیع کالاهای تنظیم بازار درآخرین هفته سال

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS