امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 06:52:09
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33047

تاریخ انتشار : 11/10/1395 - 10:44

صدای حمایت از فتنه‌گران در شهرستان جویبار به گوش می‌رسد!

در گوشه‌کنار شهرستان جویبار نیز صدای حمایت از فتنه‌گران و حامیان آن‌ها می‌آید، برخی از افراد همسو با فتنه گران در محافل خصوصی خود از این موضوع حمایت و بر آزادی فتنه گران اصرار دارند. گروهی دیگر نیز...

صدای حمایت از فتنه‌گران در شهرستان جویبار به گوش می‌رسد!

به گزارش جویباران، ظلمی که به مردم شد، آن ظلمی که به‌نظام اسلامی شد، آن هتکی که از آبروی نظام در مقابل ملت‌ها به‌وسیله‌ی بعضی انجام گرفت، این‌ها همه را ندیده می‌گیرند…

مسئله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی اصلی این است که مردم در یک حرکت عظیمی، در یک انتخابات پرشورِ خوبِ کم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نظیری حضور پیدا کردند و این رأی بالا را توی صندوق‌ها ریختند. هشتادوپنج درصد شوخی است؟ این انتخابات، نظام را که در این‌یکی دو سال اخیر همین‌طور پی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌درپی پیشرفت‌های اقتصادی و علمی و سیاسی و امنیتی و بین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌المللی برای خودش کسب کرده بود، در یک مرحله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی عالی از امتیاز و آبرو قرار می‌دهد، بعد ناگهان مشاهده می‌کنیم یک حرکتی صورت می‌گیرد برای نابود کردن این حادثه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی افتخارآمیز! مسئله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی اصلی این است.

این جریان، چه پیش‌قراولانش دانسته باشند، چه ندانسته باشند، یک جریانی بود طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شده؛ تصادفی نبود. همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی نشانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نشان می‌دهد که این جریان طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شده بود، حساب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شده بود .این‌ها صحنه‌گردان‌هایی دارند، صحنه‌گردان‌هایی هم پیدا خواهند کرد. (بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۳۸۸/۰۶/۰۴)

رهبر معظم انقلاب بارها از فتنه 88  در سخنرانی‌های خود نام‌برده‌اند اما بعضی از مسؤولین ضمن بی‌اعتنایی به این امر، معتقدند که سران فتنه باید آزاد شوند‌. در گوشه‌کنار شهرستان جویبار نیز صدای حمایت از فتنه‌گران و حامیان آن‌ها می‌آید، برخی از افراد همسو با فتنه گران در محافل خصوصی خود از این موضوع حمایت و بر آزادی فتنه گران اصرار دارند. گروهی دیگر نیز که برخی از آنان مناصب دولتی نیز دارند در محافل خصوصی و حتی مراسمات عمومی نیز در پی تطهیر عوامل فتنه هستند آنان معتقدند نباید از فتنه و ساکتین و مسببان فتنه نام برد یا حرفی زد چون موجب بروز اختلاف خواهد شد در حالی اسناد و مدارک اعترافات سران فتنه نشان می‌دهد که آنان به دنبال حذف اصل ولایت‌فقیه بودند. شاید برای این دو گروه بیانات مقام معظم رهبری حجت نباشد و سخنان دایه‌های آن‌طرف آب قابل‌قبول‌تر واقع‌شده باشد. اما آن چیزی که مشخص و مبرهن است که بنا به فرمایش رهبری گناه فتنه‌گران سال ۸۸ نابخشودنی است.

"مقام معظم رهبری بابیان این‌که مسئله فتنه و فتنه گران، از مسائل مهم و از خطوط قرمز است که آقایان وزرا باید همان‌گونه که در جلسه رأی اعتماد خود بر فاصله‌گذاری با آن تأکید کردند، همچنان بر آن پایبند باشند." مسئولان استانی و شهرستانی نیز باید این فاصله را رعایت کنند نه آن‌که به تطهیر و حمایت از سران فتنه در محافل عمومی و خصوصی بپردازند.

شامگاه پنجشنبه همایش حماسه 9 دی با محوریت نهضت روشنگری با سخنرانی سردار بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در هوای سرد اما با حضور مردم ولایتمدار و بسیجی گرم و داغ برگزار شد در این مراسم سردار بابایی با واکاوی ابعاد پنهان این فتنه به بسیاری از سؤالات درون ذهن افراد کنجکاو پاسخ داد و تا آخرین لحظه سخنرانی حضار با سکوت و تأمل به حرف‌های وی گوش می‌دادند. اما نکته قابل‌توجه این مراسم این بود که افراد برجسته و حتی برخی مسئولان شهرستان، آنانی که در جلسه ستاد 9 دی حضور داشتند در این همایش حضور نیافتند که فرصت سؤال را برای ما باقی گذاشت.

اما حامیان فتنه در شهرستان باید بدانند که با "نامه‌های بدون سلام و تقلب"زمینه برای خدمت فراهم نمی‌شود بلکه با وحدت و همدلی و عزم و اراده ملی و مدیریت صحیح و جهادی است که تمام اقدامات ما به عمل می‌نشیند، لذا ضمن رعایت فاصله خود با سران فتنه، آن‌کسانی که برای نظام هزینه ایجاد و آبروی نظام جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین‌المللی خدشه‌دار کردند؛ با حضور در چنین مراسمانی نیت خود را بر صدق رفتار،عمل و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری  نشان داده و تلاش و استمرار بیشتری در این مسیر به خرج دهند.

دیدگاه شما در مورد : صدای حمایت از فتنه‌گران در شهرستان جویبار به گوش می‌رسد!

صدای حمایت از فتنه‌گران در شهرستان جویبار به گوش می‌رسد!

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS