امروز سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت 00:04:02
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33044

تاریخ انتشار : 11/10/1395 - 10:02

سرمربی تیم مچ‌اندازی فردوس جویبار تأکید کرد

لزوم حمایت مسؤولان برای حضور در مسابقات مچ‌اندازی جهانی

سرمربی تیم مچ‌اندازی جویبار گفت: اگر مسؤولان جوانان با استعداد را حمایت کنند، قول می‌دهم این تیم در مسابقات کاپ آزاد جهانی مچ‌اندازی حضور یابد.

لزوم حمایت مسؤولان برای حضور در مسابقات مچ‌اندازی جهانی

علی مدانلوجویباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی جویباران درباره قهرمانی تیم مچ‌اندازی فردوس جویبار در مسابقات المپیاد ساری، اظهار کرد: قهرمانی در این مسابقات برایمان بسیار شیرین بود، زیرا این تیم در زمان کوتاهی شکل گرفت و تجربه شرکت در چنین مسابقاتی را نداشت.

وی که چندی پیش خود در مسابقات جهانی مچ‌اندازی به نشان نقره رسید، درباره سطح المپیاد ساری و نخستین تجربه مربی‌گری خود، بیان کرد: سطح مسابقات بسیار بالا بود و تیم‌هایی مانند استان گلستان با تمام قهرمانان آسیا و کشور خود در این مسابقات شرکت کردند.

سرمربی تیم مچ‌اندازی جویبار افزود: با استعدادیابی در کمتر از سه روز توانستم جوانان بااستعداد شهرم در این رشته ورزشی را دورهم جمع کرده و آن‌ها را در شرایط مسابقه قرار دهم و خوشحالم که با جوانانی که نخستین مسابقه خود را تجربه می‌کردند، به‌عنوان قهرمانی تیمی این مسابقات دست‌یافتیم.

مدانلوجویباری ادامه داد: بازیکنان تیم ما بااینکه ازنظر فنی و تکنیکی در سطح پایینی نسبت به دیگر رقبا قرار داشتند، اما باغیرت مثال‌زدنی خود مدال‌های خوش‌رنگی کسب کردند.

وی با تشکر از فردوس فکوری به‌عنوان حامی مالی این تیم، اظهار کرد: اگر حمایت‌های مالی مجتمع فرهنگی ورزشی فردوس جویبار نبود توانایی تشکیل این تیم و شرکت در مسابقات را نداشتیم.

سرمربی تیم مچ‌اندازی جویبار گفت: اگر مسئولان شهری نیز قدری این جوانان بااستعداد را موردحمایت خود قرار دهند، قول می‌دهم این تیم در مسابقات کاپ آزاد جهانی حضور یابد.

به گزارش جویباران ، تیم نوپای مچ‌اندازی جویبار در مسابقات المپیاد ساری با دو مدال طلای اصغر اتهمی و اشکان قوشچی، چهار مدال نقره حامد پنبه‌کار، رضا قوامی، علی مدانلو و مهران تقدیمی و 6 مدال برنز مصیب علیزاده، ابراهیم بوداغی، علیرضا علیزاده، محمد مختابادی، علی نظریان و اکبر شاه‌بابایی و با سرمربی‌گری علی مدانلوجویباری به مقام قهرمانی تیمی این مسابقات دست یافتند.

تیم‌های ساری و گلستان به ترتیب جایگاه‌های دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

 

دیدگاه شما در مورد : لزوم حمایت مسؤولان برای حضور در مسابقات مچ‌اندازی جهانی

لزوم حمایت مسؤولان برای حضور در مسابقات مچ‌اندازی جهانی

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS