امروز یکشنبه 06 اسفند 1396
ساعت 20:44:55
خانه آرشیو پیوندها جستجو درباره ما ارتباط با ما تبلیغات RSS

صفحه نخست

هنری

گفتگو

فرهنگی

اقتصادی

حوادث

سیاسی

علمی

اجتماعی

ورزشی


اخبار شهرستان جویبار
چاپ

کد خبر : 33021

تاریخ انتشار : 10/10/1395 - 09:00

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در جویبار:

حذف اصل ولایت‌فقیه هدف اصلی فتنه بود/ فتنه‌گران تمام آرمان‌های امام راحل و انقلاب را زیرپا گذاشتند

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران گفت: آن‌ها در مرحله اول پیروزی در ریاست جمهوری، مرحله دوم تغییر در اختیارات رهبری در قانون‌اساسی، مرحله سوم حذف اصل ولایت‌فقیه را در جلسات 10 ساله خود برنامه‌ریزی کرده بودند

حذف اصل ولایت‌فقیه هدف اصلی فتنه بود/ فتنه‌گران تمام آرمان‌های امام راحل و انقلاب را زیرپا گذاشتند

به گزارش خبرنگار جویباران،سردار محمدحسین بابایی در همایش حماسه 9 دی در شهرستان‌جویبار گفت: فتنه 88 یکی از فتنه‌هایی بود که برای جمهوری اسلامی ایران طراحی شد.

وی با بیان این‌که آمریکایی‌ها به همراه بردگان داخلی خود در ایران پس از انقلاب چند طرح را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی اجرا‌کردند اظهار داشت: فتنه‌های متعددی پس از انقلاب شکل گرفت که با امدادهای الهی خنثی شد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: عده‌ای در مملکت ولایت‌فقیه نمی‌خواهند که نمونه آن را در فتنه 88 دیدیم.

سردار بابایی افزود: امام‌خمینی(ره) اولین فتنه را در زمان خود خنثی کرد که شیخ ساده لوح آقای منتظری را از سمت خود عزل کرد و 10 سال بعد فتنه 78 اتفاق افتاد جریانی که در وزارت کشور علیه مقام معظم رهبری به نام دانشجویان  ولی به کام فتنه‌گران شکل گرفت.  

وی به فتنه 88 اشاره و عنوان‌کرد: در سال 88 اسنادی مهمی از اعترافات رئیس دفتر آقای‌خاتمی به‌دست آمد و این بود که آن‌ها در طول 10 سال در قسمت‌های مختلف تهران جلسه می‌گذاشتند که چگونه محتوای نظام جمهوری‌اسلامی‌ایران را تغییر دهند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت:  آن‌ها در مرحله اول پیروزی در ریاست جمهوری، مرحله دوم تغییر در اختیارات رهبری در قانون‌اساسی، مرحله سوم حذف اصل ولایت‌فقیه را در جلسات 10 ساله خود برنامه‌ریزی کرده بودند.

سردار بابایی فتنه‌گران را افراد خبیث دانست و افزود: فتنه‌گران با حمله به پایگاه بسیج به دنبال گرفتن اسلحه بودند تا با اسلحه نیروهای مسلح مردم عادی را بکشند و آن را به گردن نظام بیاندازند و طرح کشته‌سازی خود را برای جریحه‌دار کردن احساس مردم پیاده کنند.

وی اظهار داشت: رهبرمعظم انقلاب بارها کلمه فتنه عمیق را یادآور شدند که این یعنی هنوز فتنه تمام نشده و ریشه آن وجود دارد و از همین الان برای ریاست‌جمهوری بعدی در حال برنامه‌ریزی هستند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: فتنه‌گران کسانی بودند که پای خود را روی خون شهدا گذاشته و مسئولیت‌هایی گرفتند ولی به ولایت‌فقیه اعتقاد نداشتند و به ظاهر خود را مؤمن نشان می‌دادند.

سردار بابایی خاطرنشان‌کرد: فتنه‌گران تمام آرمان‌های امام راحل و انقلاب را زیرپا گذاشتند.

وی در پایان گفت: دشمن با برنامه‌ریزی‌های متعددی در پی استحاله عقیدتی و فرهنگی و ایجاد فتنه‌ای دیگراست.

 

دیدگاه شما در مورد : حذف اصل ولایت‌فقیه هدف اصلی فتنه بود/ فتنه‌گران تمام آرمان‌های امام راحل و انقلاب را زیرپا گذاشتند

حذف اصل ولایت‌فقیه هدف اصلی فتنه بود/ فتنه‌گران تمام آرمان‌های امام راحل و انقلاب را زیرپا گذاشتند

 

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
RSS
خانه | آرشیو | پیوندها | جستجو | درباره ما | ارتباط با ما | تبلیغات | RSS